Щиро вітаємо студентку ІІІ курсу художньо-педагогічного факультету спеціальності «Сценічне мистецтво» Рівненського державного гуманітарного університету Ганну Голуб з отриманням стипендії імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна. Цьогоріч згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 896 «Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні» вперше сорок кращих студентів українських вишів матимуть академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні. Серед переможців і наша рівнянка – Голуб Ганна.
«Я українка. Я донька України і не покину її, не відцураюся. Мені є кого наслідувати – зазначає стипендіатка. - Студенти художньо-педагогічного факультету пишаються нашим Героєм Небесної Сотні, Олександром Храпаченком, який є випускником спеціальності «Сценічне мистецтво» Рівненського державного гуманітарного університету . Він любив життя і мистецтво і загинув за наше краще майбутнє».
Життя Героїв Небесної Сотні є зразком громадської діяльності та активності. «Отримання стипендії «Героїв Небесної Сотні»- це свого роду поштовх для поставлення вищих цілей і досягнення нових висот, а також для залучення до своєї діяльності інших талановитих та активних людей» - наголошує Ганна Голуб.
Кандидатури стипендіатів відбирала Конкурсна комісія, куди увійшли представники родин Героїв Небесної Сотні. Так, претендувати на стипендію могли студенти , які досягли значних успіхів у навчанні, науковій, громадській діяльності, отримали право на академічну стипендію та своєю активною громадською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності.
Зичимо нашій стипендіатці залишатися відданою своїм життєвим принципам, громадській позиції, любити Україну!

В Рівненському державному гуманітарному університеті 11 травня 2019 року відбувся семінар з охорони праці, на якому розглядались питання:

 1. Безпечне та здорове майбутнє праці.
 2. Зміни до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
 3. Профілактика невиробничого травматизму.

В семінарі прийняли участь представники Рівненського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області: Рибчак С.В.- зав. сектором профілактики; Гапончук О.А.- страховий експерт; Чуліпа О.Д.- страховий експерт; керівники структурних підрозділів університету; представники профкому.

Семінар підготували і провели проректор з НП,СЕ,Ф та ГД Гавриш В.С.; провідний інженер з охорони праці Занога В.М.

Шановні студентки, маємо для вас чудову новину!

Ми запускаємо Спільноту #ДівчатаSTEM з мережею філіалів по всій Україні!

Відтепер, кожна дівчина, яка цікавиться технологічними спеціальностями матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному навчальному закладі, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму селі чи місті.

Якщо ви активні представниці закладів вищої освіти, маєте безліч цікавих ідей зі STEM, горите їхнім втіленням та хочете вплинути на збільшення кількості дівчат у технологічних спеціальностях - тоді цей шанс точно для вас! Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

Зареєструйте свій заклад вже сьогодні!

Для участі необхідно:

Протягом червня заповнити реєстраційну заявку на сайті: https://girls-stem.org/zareiestruvati-filial

Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;

Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року;

На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлють рекомендації філіалам, а також включать філіали до спільноти #ДівчатаSTEM

Більше інформації про ініціативу на сайті Дівчат STEM:

https://girls-stem.org/polozhennya

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

ІІ Регіональній науково-практичній конференції

Виховання особистості в контексті реформування української школи і розвитку педагогічної науки (пам’яті професора С. Г. Карпенчук),

яка відбудеться 17 жовтня 2019 року

на базі Рівненського державного гуманітарного університету

Плануються такі напрями роботи:

 • Внесок С. Г. Карпенчук у розвиток сучасної педагогічної науки в Україні.
 • Підготовка сучасного педагога: актуалізація ідей С. Г. Карпенчук.
 • Дослідно-експериментальна робота закладів освіти в Рівненській області (за С. Г. Карпенчук).
 • Науково-педагогічна школа С. Г. Карпенчук: учена у спогадах соратників та учнів.

Робоча мова конференції: українська.

Форми участі в конференції: очна та заочна.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику, що буде розміщено на web-сторінці Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу за адресою: http://itup.com.ua.

Вимоги до публікації у додатку Б.

Для участі в конференції необхідно до 1 жовтня 2019 року надіслати (назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції):

 1. Заявку на участь у конференції (додаток А) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «конференція Карпенчук», файл з назвою: заявка_прізвище;
 2. Фото- чи сканкопію квитанції про оплату (або оплатити особисто) файл із назвою: квитанція_прізвище.
 3. Тези доповіді (додаток Б) для розміщення в електронному збірнику матеріалів конференції, файл із назвою: тези_прізвище на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для участі в науковій конференції та розміщення тез в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 100 грн. (в оргвнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстку збірника й програми конференції, друк сертифікату). У випадку перевищення обсягу публікації вартість кожної наступної сторінки становить 10 грн.

Контактні телефони оргкомітету конференції:

Баліка Людмила Миколаївна – 098-650-14-48 (кафедра теорії і методики виховання РДГУ);

Поліщук Ірина Віталіївна – 096-502-46-51 (кафедра теорії і методики виховання РДГУ).

РЕКВІЗИТИ

Оплата перераховується на картку Приватбанку 5168755438083103 (одержувач – Бабяр Алла Андріївна, призначення платежу – не вказувати) або особисто.


У суботу, 8 червня 2019р., було завершено  чергову благодійну акцію для вихованців Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини, ініційовану Волонтерським центром «Від серця до серця» у межах діяльності Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу (Директор Центру Р– доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики виховання РДГУ  Петренко Оксана Борисівна).

Ще у квітні студентами педагогічного факультету були зібрані кошти на виготовлення дитячого автобуса на спортивний майданчик будинку дитини, а 8 червня  2019 р. майбутні вчителі початкових класів  Какава Валентина, Підганюк Олена (ПІ-21) та майбутній логопед  Наталія Потер його розфарбували, перетворивши у «веселий автобус» для діток, який даруватиме їм багато позитивних емоцій, радості, дитячого щастя.  

Ми, викладачі кафедри теорії і методики виховання РДГУ, щиро радіємо, що наші студенти  є добрими, щирими, милосердними та чуйними  людьми.

Висловлюємо щиру подяку батькам студентів педагогічного факультету РДГУ, які долучилися до акції,  за виховання дітей, які є взірцем і прикладом для наслідування!

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до діяльності нашого волонтерського центру. Завдяки кожному з нас щасливішою може стати хоча б одна дитина, обділена батьківською теплотою, увагою та любов’ю!

Разом  ми зможемо цей світ зробити хоч трішечки добрішим і кращим!

Стартував всеукраїнський конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно». За перемогу в даному конкурсі передбачаються нагороди у вигляді гранів на оплату навчання. Запрошуємо студентів Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) приєднатися до участі, поборотися за переможні місця та винагороди:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Учасникам и конкурсу можуть стати студенти всіх факультетів та курсів Рівненського державного гуманітарного університету, які навчаються на контрактній основі або за державним замовленням.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Учасникам конкурсу пропонується написати науково-дослідне есе на задану тематику та по визначеним напрямкам здобуття освіти.

Головна тема для проведення дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

До розгляду конкурсантам пропонується обрати самостійно предмет дослідження. На думку студента, обране питання має бути актуальним та розкривати головне питання по одному чи декільком напрямкам:

 • Економіка;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • Психологія;
 • Політологія;
 • Журналістика.

Дослідження має оформлюватися в електронному документі (.doc). Форма викладення довільна (есе). В роботі обов’язково мають бути присутні: чітке формулювання питання, конструктивні та підкріпленні аргументами пропозиції щодо способів покращення предмету дослідження, ємкий змістовний висновок.

Ідея конкурсу – надання студентам можливості виразити своє особисте ставлення до головного питання, його погляди та думки щодо покращень. Саме тому велика увага приділятиметься самостійності написання роботи:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

 • Конкурс стартує з 27.05.2019.
 • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
 • Deadline – 30.09.2019 р.
 • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
 • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

 • likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
 • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
 • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
 • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

 

Back to top