З 7 по 11 квітня 2025 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і практики іноземних мов та методики викладання Алла Фрідріх взяла участь у міжнародній конференції IATEFL 2025, яка проходила в Единбурзі, Шотландія.

Цей престижний захід об’єднав педагогів та науковців у галузі викладання та підготовки вчителів англійської мови з усього світу.

Доцентка Алла Фрідріх з честю представила Рівненський державний гуманітарний університет і філологічний факультет на секції ESP SIG (English for Specific Purposes Special Interest Group) конференції IATEFL 2025. Її доповідь «Enhancing Social-Emotional Learning: Creating Wordless Books in the ESP Classroom» і майстер-клас на тему «Unleashing Creativity: Exploring Wordless Books in ESP Classroom» викликали значний інтерес серед учасників та отримали позитивні відгуки.

Результати плідної участі у конференції будуть використані доценткою Аллою Фрідріх у подальшій науковій роботі та знайдуть своє відображення в освітньому процесі Рівненського державного гуманітарного університету, зокрема у викладанні дисципліни «Методика навчання англійської мови».

Крім того, на запрошення науковців Університету Глазго, Алла Фрідріх відвідала цей заклад вищої освіти. Результатом зустрічі стала важлива домовленість про започаткування та планування спільних студентських проєктів між РДГУ та Університетом Глазго, що сприятиме розвитку міжнародної співпраці та обміну досвідом між студентами обох університетів.

  

03 травня о 12:00 запрошуємо Вас, майбутні вступники та їх батьки, познайомитися з нашим університетом і його неймовірною спільнотою!
Локація – молодіжний центр РДГУ “Студка” (вул. Пластова, 29)
Маєте запитання про вступ? Ми дамо на них відповідь і допоможемо зробити перший крок до мрії!
Приходьте самі, беріть друзів та рідних – буде пізнавально, яскраво і дружньо!
До зустрічі в РДГУ!
Захід організовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
На базі Рівненського державного гуманітарного університету відкрито Центр ментального здоров’я, який стане осередком підтримки, розвитку емоційної стійкості та просвітницької роботи серед молоді та громади.
Подія об’єднала студентську спільноту, викладачів, представників влади та фахівців у сфері психічного здоров’я. Зі словами підтримки та натхнення до учасників звернулися:
  • Людмила Шатковська, заступниця голови Рівненської обласної військової адміністрації;
  • Роман Павелків, доктор психологічних наук, професор, в. о. ректора РДГУ;
  • Олена Бобровська, регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Рівненській області, яка розповіла про впровадження програми на Рівненщині.
Протягом заходу учасники мали змогу долучитися до майстер-класів, тренінгів і практичних активностей, спрямованих на підтримку психоемоційного стану, розвиток навичок самодопомоги та взаємопідтримки.
Дякуємо всім, хто долучився до створення простору довіри, сили та турботи. Разом – ми сильніші!
#ТиЯк #ДеньСпільнодії #ЦентрМентальногоЗдоровʼя #ППФ #РДГУ #МентальнеЗдоров’я #Рівне #Підтримка #РазомСила
 
 


 

  
 
 

   

Відбулося засідання комісії щодо призначення персональних стипендій Рівненської міської ради провідним працівникам у галузі культури, талановитим дітям та обдарованій молоді.

Під час засідання члени комісії шляхом рейтингового голосування за 12-бальною шкалою визначили 40 переможців на отримання стипендій, серед яких:

  • 30 осіб — талановиті діти та обдарована молодь;
  • 10 осіб — провідні працівники у сфері культури.

Рівненський державний гуманітарний університет гордо повідомляє, що серед переможців — наші представники:

Манелюк Дмитро Іванович — старший викладач кафедри хореографії, керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Діалог» КЗ «Рівненський міський палац культури»;

Гудовсек Софія Сергіївна — здобувачка 4-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю «Філологія. Українська мова та література», письменниця, засновниця Першої Рівненської Регіональної літературної школи;

Сарнавська Віра Володимирівна – здобувачка 2-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності», екскурсовод музею «Таємничі підземелля Рівного»;

Самчук Роман Юрійович – здобувач 1-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю «Хореографія», провідний танцюрист, соліст Громадської організації «Танцювальний клуб «Флеш».

Щиро вітаємо наших переможців!                                                          

Бажаємо натхнення, нових творчих вершин і невпинного руху вперед!

25 квітня 2025 року в арт-просторі художньо-педагогічного факультету РДГУ відбувся реквієм до 39-ої річниці пам’яті Чорнобильської трагедії "На Чорнобиль журавлі летіли..."

«Чорнобиль» – це слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції, це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять...

Під час заходу прозвучала тематична поезія та сольні виступи у виконанні здобувачів факультету музичного мистецтва Ольги Бабич та Єлизавети Ільїн (клас доцента Лілії Сверлюк). 

Присутні студенти, студрада університету, викладачі та співробітники мали можливість нагадати собі хронологію подій страшної трагедії українського народу 26 квітня 1986 року завдяки відеоролику та текстовому матеріалу у виконанні ведучої Тетяни Сокіл.

Спогадами про квітень 1986 року поділився ректор університету, професор Роман Павелків, наголосивши, що врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Пам'ятаймо про їх подвиг, ціною життя...

Присутні вшанували також хвилиною мовчання киян - жертв російського обстрілу. 

"На Чорнобиль журавлі летіли,

З вирію вертались навесні.

Як сніжниця, попелище біле

Розвівалось в рідній стороні.

Там згоріли гнізда і гніздечка,

Поржавіла хвоя і трава,

Журавлина крихітна вервечка

Напиналась, наче тятива.

Не було ні стогону, ні крику,

Тільки пошум виморених крил.

Журавлі несли печаль велику,

Наче тінь невидимих могил.

Не спинились птиці на кордоні,

Де сягає атомна яса,

І дивився батько з-під долоні,

І ридала мати в небеса.

На Чорнобиль журавлі летіли,

З вирію вертались навесні"... Д. Павличко

 
 

Щиро вітаю вас із професійним святом — Всеукраїнським днем психолога!

Психолог — це фахівець, який працює з найтоншими струнами людської душі. Ваша професія — це покликання, що вимагає глибоких знань, безмежного терпіння, гуманізму та віри в силу слова, розуміння і підтримки.

Особливо в непростий для країни час, коли тисячі людей потребують емоційного відновлення, допомоги у подоланні втрат, тривоги чи посттравматичних станів, ваша робота є неоціненною. Ви допомагаєте зберегти внутрішню опору, підтримати дітей, студентів, воїнів, родини, кожного, хто звертається по підтримку.

Рівненський державний гуманітарний університет пишається своїми викладачами, випускниками та студентами спеціальностей у сфері психології, які щоденно утверджують цінності людяності, доброти й наукового підходу до душевного здоров’я.

Бажаю вам міцного здоров’я, професійного визнання, натхнення, віри в себе й добрих людей поруч. Нехай у вашому житті буде стільки ж світла, скільки ви даруєте іншим!

В.о. ректора       Роман ПАВЕЛКІВ

 

Back to top