До уваги студентів Рівненського державного гуманітарного університету, що навчаються на очній та заочній формах навчання.
Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання.
Сплачується навчання як студентів очної та заочної форми навчання, так і контрактників та бюджетників*.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.
Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:
*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.
Переглянути пресс-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q  
Переглянути як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням:
https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/  
Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні

Вітаємо викладачів та студентів РДГУ із завершенням закордонного стажування та навчання у зимовому семестрі в Університеті Гуманістично-Природничому ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща). Навчання студентів та стажування викладачів відбулося на безоплатній основі відповідно до Угоди про співпрацю між закладами-партнерами.

29 січня 2019р. в урочистій атмосфері ректор РДГУ, проф. Р.М.Постоловський, вручив сертифікати про наукове стажування декану художньо-педагогічного факультету, доц. Н.Б.Дзюбишиній, та викладачам цього ж факультету:  проф. О.А.Сташук, доц. С.В. Виткалов, доц. О.П. Власюк, доц. Л.В. Крайлюк.КАРПЕНЧУК СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА
(07.10.1948 – 03.02.2019)

03 лютого 2019 року пішла з життя доктор педагогічних наук, професор, академік Української Академії Акмеологічних наук, професор кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету Карпенчук Світлана Григорівна.

Народилася 7 жовтня 1948 року в с. Слобода-Підлісівська Ямпільського р-ну Вінницької області. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського (1973) за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури». У 1988 р. захистила кандидатську дисертацію «Педагогічні умови підвищення ефективності виховного впливу шкільного колективу». З 1988 р. працювала в Рівненському державному педагогічному інституті (нині гуманітарний університет). У 2003 р. захистила докторську дисертацію «Педагогічна технологія А. С. Макаренка в контексті сучасної педагогіки».

Світлана Григорівна була фахівцем з теорії і методики виховання, автором понад 150 наукових праць, керувала дослідно-експериментальною роботою всеукраїнського рівня у школах Рівненської області.

Основні наукові праці: «Теорія і методика виховання», «Самовиховання особистості», «Години спілкування з проблем морально-етичного самоформування», «Педагогічна технологія А. С. Макаренка і сучасність», «Макаренкознавство в Україні: аспекти історії, теорії і практики», «Синтез у педагогічному досвіді А. С. Макаренка: контекстуальний аналіз», «До вершин досконалості...», «Виховний процес: вивчення ефективності», «Педагогічна герменевтика», «Вчимося й учимо мислити...», «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку. Рівненська область» (член авторського колективу), «Нове педагогічне мислення: теорія і практика», «Філософія освіти», «Працюємо в умовах експерименту: від теорії до практики», «Школа-кооперація».

Карпенчук С. Г. була членом Науково-методичної комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, членом редакційної колегії фахового збірника наукових праць РДГУ «Інноватика у вихованні», членом спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01 в Рівненському державному гуманітарному університеті (13.00.01).

Її ім’я занесене до «Енциклопедії сучасної України». За вагомий вклад у розвиток науки та суспільства Карпенчук С.Г. нагороджена медаллю «За трудову доблесть» (1986), нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (2002) та «Антон Макаренко» (2006), дипломом «За перемогу в обласному конкурсі у номінації «Наукова плеяда» (2007), почесними грамотами.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійної та поділяємо їхнє горе.

Світла пам’ять про Світлану Григорівну Карпенчук назавжди збережеться в наших серцях!

Колектив РДГУ

7 лютого 2019 року

відбулося спільне засідання 

наукової бібліотеки та кафедри

теорії і методик початкової освіти

  

Працівниками наукової бібліотеки  РДГУ було проведено огляд інформаційно-бібліографічних джерел, а також репрезентовано інформаційно-методичний посібник «Кафедра теорії і методик початкової освіти» серії «Інформаційно-методичне забезпечення навчальних дисциплін кафедр фондами наукової бібліотеки РДГУ».

   

  

 

 

 

 

Кінець січня для випускників РДГУ був по-справжньому святковим, адже вони нарешті отримали омріяний диплом магістра. Отже, статус "студент" залишився в минулому.

Сподіваємось, що ви з приємністю згадуватимете університетські роки: пари, сесії, мудрі поради викладачів, концерти та вечірки. Нехай знання, здобуті в стінах РДГУ, будуть надійним дороговказом у професійній діяльності! Бажаємо вам успіхів у всіх сферах життя, невичерпної енергії, наснаги та підкорення нових вершин!

Нехай щастить!

 

Back to top