Під час проходження Ознайомчої практики студенти кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства відвідали телерадіокомпанію «Суспільне Рівне», процес спілкування з фахівцями якої оприлюднено на сайті цієї структури (14.02, орг. – Виткалов С.В.).

Деталі за посиланням: https://rv.suspilne.media/articles/27139

Фото з сайту https://rv.suspilne.media/ 

Колектив Рівненського державного гуманітарного університету

із глибоким сумом сповіщає, що

на 73 році життя відійшов у вічність ректор нашого закладу

Постоловський Руслан Михайлович

Сьогодні, 21 лютого 2024 року, зупинилося серце мудрого керівника, талановитого науковця, доброї людини, незмінного впродовж двадцяти п’яти років ректора Рівненського державного гуманітарного університету Руслана Михайловича Постоловського – кандидата історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії, члена-кореспондента Міжнародної слов’янської академії наук, президента Центру міжнародних геополітичних систем, заслуженого діяча науки і техніки України, нагородженого знаком «Відмінник освіти України» й орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, нагрудним знаком «Петро Могила».

Руслан Михайлович народився 3 жовтня 1951 року в селі Мізоч Здолбунівського району Рівненської області. Здобував фах на історичному факультеті Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. Посаду ректора Рівненського державного гуманітарного університету обійняв із травня 1999 року. Від 1999 року й до сьогодні Руслан Михайлович виважено, послідовно й упевнено вів університет до його звершення як освітнього закладу європейського зразка. 

Руслан Михайлович Постоловський присвятив історичній науці багато років невтомної праці. Є автором понад 300 наукових і навчально-методичних публікацій, співавтором 8 підручників і навчальних посібників із грифом Міністерства освіти і науки України, 7 монографій. За наукового керівництва Руслана Михайловича захищено 16 дисертацій.  

Гіркий біль стискає серця освітян Рівненщини від важкої втрати світлої та порядної людини, щирого патріота України, який плідно трудився на ниві української освіти, щедро черпаючи знання зі свого фахового та життєвого досвіду.

Академічна спільнота Рівненського державного гуманітарного університету, а також уся освітянська громада міста й області висловлює глибоке співчуття сім’ї, близьким і друзям Руслана Михайловича. Світла пам’ять про його неординарну особистість назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав.

Колектив Рівненського державного гуманітарного університету

Співчуття з приводу смерті ректора Руслана Михайловича Постоловського 

Впродовж лютого 2024 року в науковій бібліотеці РДГУ

(читальний зал №1, навчальний корпус №2, вул. Пластова, 31)

проводились бібліопрактикуми «Інформаційне забезпечення бакалаврів»

(комунікації зі студентами ІІ курсу педагогічного факультету та

студентами ІІІ курсу психолого-природничого факультету).

  • Студенти ознайомились із інформаційно-пошуковими системами наукової бібліотеки РДГУ, алгоритмами пошуку інформації, аналітичним опрацюванням джерел інформації та вимогами з оформлення результатів наукової діяльності.
  • Увазі користувачів представлено бібліопанораму «Методологія та технологія науково-педагогічних  досліджень» та видання, підготовлені науковою бібліотекою РДГУ на допомогу науковому та освітньому процесам в університеті.
  • Проводились практичні заняття з методики пошуку інформації.

19.02 у рамках угод про співпрацю та виконання програми неформальної освіти (розширення освітнього простору за участі гостьових професорів) студенти та НПП кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства відвідали публічну лекцію (воркшоп) від Ради молодих учених та представника українських медіа Є.Саннікова: креативного директора, керівника департаменту інновацій та досліджень кіностудії film.ua; 23 роки у медіа, з них 11 працював артдиректором на телебаченні та 12 – у кіноіндустрії; займається розробкою науково-популярних фільмів (серед клієнтів телеканали discoveryartetf1, zdf), візуальним стилем телеканалів і кіно-проєктів; консультанта знімальних груп щодо застосування новітніх технологій у продакшні на тему «Штучний інтелект у кіноіндустрії» (Орг. – декан ф-ту івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, проф. КНУКіМ Т.І.Совгиря) (відп. від кафедри – проф. С.В.Виткалов), а також проведено зустріч студентів кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства з відомим організатором фестивального руху та івент-програм (зокрема фестивалю, присвяченого М. Вінграновському, м. Первомайськ, Миколаївської обл.) Олександром Висоцьким (15.02, орг. – Виткалов С.В.).

Творчі зустрічі, майстер-класи, відкриті заняття, лекції-концерти за участю мистців, провідних діячів музичної культури, відомих науковців, освітян є невід’ємною складовою фахового становлення педагогів-музикантів в Інституті мистецтв РДГУ. Серед останніх заходів - надзвичайно змістовна, цікава та практично значуща творча зустріч з відомою актрисою театру і кіно, заслуженою артисткою України, доцентом кафедри театральної режисури РДГУ Ніною Ніколаєвою. Всі присутні ознайомилися з методами і прийомами розвитку ораторського мистецтва та отримали незабутні враження й емоції.

Back to top