23 вересня 2020 року в читальному залі РДГУ пройшла зустріч здобувачів вищої освіти та магістрантів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) і 017 Фізична культура і спорт з віце-президентом Української асоціації маркетингу, експертом групи “Стратегіко” Гладуновим Олександром Варфоломійовичем

Тема лекції: “Менеджмент неурядових спортивних організацій”

Зустріч організована кафедрою теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ

24.09.2020                                                          12.00

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ РДГУ

Актова зала
(вул. Пластова, 31)

Порядок денний

1. Затвердження нового складу членів Вченої ради РДГУ та обрання голови Вченої ради

2. Про перспективи ліцензійно-акредитаційної політики університету

Доповідає: проф. Пелех Ю.В. – проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи.

3. Підсумки вступної кампанії до РДГУ у 2020 році

Доповідає: доц. Левчук В.В. – відповідальний секретар приймальної комісії.

4. Різне

Регламент засідання:

доповідачі – 10 хв.,
співдоповідачі – до 7 хв.,
виступаючі – до 5 хв.

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти. 

Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти, ініціатори такого соціального проєкту в Україні (компанія CyberShark), організовують Призовий фонд - 63 000 грн.

Детальніше про конкурс:

  • участь безкоштовна;
  • взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання.
  • переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
  • студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантодавців:

  • І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
  • ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
  • ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»

 Готові роботи приймаються до 14 грудня.  Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов'язково отримають свої гранти.

 Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".

Організатори мають усі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.  Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY

Як проходять попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Колектив художньо-педагогічного факультету і кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва глибоко сумує з приводу великої втрати  17 вересня 2020 року відійшов у вічність  довголітній працівник університету, кандидат філологічних наук, професор Шевчук Степан Іванович (25.11.1944-17.09.2020)
Шевчук Степан Іванович ― кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник культури України, відмінник освіти, лауреат республіканської премії ім. Павла Чубинського. За активну просвітницьку діяльність, особистий внесок у справі патріотичного виховання молоді нагороджений Почесною грамотою обласної ради та пам'ятним знаком. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної церкви нагороджений Орденом Христа Спасителя. 
Народився Степан Іванович 25 листопада 1944 року у сім’ї священика. Вищу освіту здобув (1965-1969) в Рівненському державному педагогічному інституті отримавши диплом з відзнакою.
Працював завідувачем кафедри фольклору та народного співу, проректором з наукової та творчої роботи Рівненського державного інституту культури; завідувачем кафедри українознавства, згодом кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, директором Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.
Степан Іванович був чудовою, доброю людиною, досвідченим педагогом, плідним науковцем, мудрим талановитим керівником, доброзичливим колегою, зразковим сім’янином. Підтримував у колективі гуманні взаємини, постійно сприяв розвитку творчої атмосфери в університеті, завжди спонукав обдаровану молодь до мистецького зростання та утверджував християнські цінності.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким!
Вічна пам’ять!

Back to top