Голова Вченої ради - Постоловський Р.М. – ректор;

Вчений секретар - Терешко Л.В.

Члени Вченої ради:

  1. Павелків Р.В. – перший проректор;
  2. Петрівський Я.Б. – проректор з навчально-виховної роботи;
  3. Дейнега О.В. – проректор з наукової роботи;
  4. Пелех Ю.В. – проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи;
  5. Гавриш В.С. – проректор з навчально-педагогічної, соціально-економічної, фінансової та господарської діяльності;
  6. Немеш О.М. – проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформатизації;
  7. Сверлюк Я.В. – директор Інституту мистецтв;
  8. Крет М.В. – заступник директора Інституту мистецтв (музичне мистецтво);
  9. Корейчук М.П. – заступник директора Інституту мистецтв (музично-педагогічна освіта);
  10. Колупаєв Б.С. – радник ректора;
  11. Литвинчук А.І. – радник ректора;
  12. Віднічук М.А. – директор Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки;
  13. Сілков В.В. – декан педагогічного факультету;
  14. Шахрайчук М.І. – декан факультету математики та інформатики;
  15. Павелків В.Р. – декан психолого-природничого факультету;
  16. Кравець Д.В. – декан факультету української філології;
  17. Дзюбишина Н.Б. – декан художньо-педагогічного факультету;
  18. Юхименко-Назарук І.А. – декан факультету документальних комунікацій та менеджменту;
  19. Ніколайчук Г.І. – декан факультету іноземної філології;
  20. Сингаївський Д.В. – декан фізико-технологічного факультету;
  21. Шеретюк В.М. – декан історико-соціологічного факультету ;
  22. Андрощук М.С. – головний бухгалтер;
  23. Грипич С.Н. – директор наукової бібліотеки;
  24. Шидловський А.І. – голова профкому працівників;
  25. Мосієвич О.С. – помічник проректора з навчально-педагогічної, соціально-економічної, фінансової та господарської діяльності;
  26. Воробйов А.М. – зав.кафедри загальної психології та психодіагностики;
  27. Шугаєва Л.М. – зав.кафедри філософії;
  28. Лісова С.В. – завідувач кафедри теорії та методики професійної освіти;
  29. Михальчук Н.О. – зав.кафедри теорії і практики англійської мови та прикладної лінгвістики;
  30. Малафіїк І.В. – зав.кафедри загальної і соціальної педагогіки та управління освітою;
  31. Петренко О.Б. – зав.кафедри теорії та методики виховання;
  32. Лико Д.В. – зав.кафедри екології, географії та туризму;
  33. Вокальчук Г.М. – зав.кафедри української мови;
  34. Виткалов В.Г. – зав.кафедри культурології та музеєзнавства;
  35. Бомба А.Я. – зав.кафедри інформатики та прикладної математики;
  36. Бабак В.П. – директор Дубенського коледжу;
  37. Горкуненко П.П. – директор Сарненського педагогічного коледжу;
  38. Волошина О.Г. – директор Дубенського коледжу культури та мистецтв;
  39. Бортнік А.С. – директор Рівненського музичного училища;
  40. Горобець О.М. – голова студентського профкому;
  41. Сітовська С.П. – студентка 3 курсу української філології;
  42. Корнійчук О. В. – магістрант 1-го року навчання педагогічного факультету, відмінник навчання, староста групи;
  43. Кулай В.В. – студент 4-го курсу фізико-технологічного факультету, член Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України;
  44. Биков О.В. – магістрант 1-го року навчання історико-соціологічного факультету, відмінник навчання, голова студентського наукового товариства.

 

Back to top