Наш університет включено до переліку прогресивних закладів вищої освіти, які використовують метод кейсів у освітньому процесі на ресурсі https://casers.org. Використання бізнес-кейсів в освітніх програмах рекомендовано Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Ця платформа дозволяє представникам бізнесу та державного сектору організовувати кейси й залучати до вирішення студентів, випускників, світчерів, здобувачів, фрілансерів, галузевих фахівців та всіх охочих. Можна організувати кейси:

  • Реальні (Реальна ситуація і реальні дані)
  • Імітаційні (Реальна ситуація і змодельовані дані)
  • Вигадані (Змодельована і ситуація, і дані)

Тобто викладачі можуть запропонувати свої кейси для студентів одного чи декількох університетів з освітньою метою, однак на платформі представлені й реальні кейси від компаній, що працюють на ринку України.

Кейс-метод (англ. Case method, метод кейсів, метод конкретних ситуацій, метод ситуаційного аналізу) — техніка навчання, що використовує опис реальних економічних, соціальних і бізнес-ситуацій. Ті, що навчаються повинні досліджувати ситуацію, розібратися в суті проблем, запропонувати можливі рішення і вибрати найкраще з них. Кейси ґрунтуються на реальному фактичному матеріалі або ж наближені до реальної ситуації.

Навіщо навчати за кейс-методом?

Готовий практичний матеріал

Вам не потрібно придумувати та готувати завдання для студентів. Просто оберіть кейс на платформі та дайте його студентам на практичному занятті або замість реферату.

Мотивація студентів

Компанії часто пропонують цінні призи та стажування авторам найкращих рішень кейсів. Подарунки та можливості, які пропонує компанія, будуть мотивувати ваших студентів розробити найкраще рішення, а отже — старанно навчатися.

Збільшити працевлаштування студентів                  

Найкращих учасників компанії радо запрошують на стажування або роботу. Тому регулярна участь університету у кейс-чемпіонатах збільшує рівень працевлаштування студентів до компаній-лідерів індустрій.

Налагодження діалогу з бізнесом

Завдяки участі у кейсі ви можете спілкуватися з ТОП-менеджерами компаній та отримати їхні контакти для подальшої співпраці (запрошення на лекцію, організації практики для студентів).

Відповідно до пункту 121 частини другої статті 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», підпункту 23 пункту 10 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 25 березня 2020 р. № 59-к виконання обов’язків ректора Рівненського державного гуманітарного університету покладено на Немеш Олену Миколаївну, проректора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформатизації, доктора психологічних наук, доцента, з 27 березня 2020 року до призначення ректора в установленому законодавством порядку.

12 березня 2020 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування була проведена ХІ регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПК, організаторами якої є кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства НУВГП та кафедра технологічної освіти РДГУ. Олімпіада є І етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ. Загалом в олімпіаді взяли участь 29 студентів з НУВГП, РДГУ, технічного коледжу НУВГП, Млинівського державного технолого-економічного коледжу, Рівненського коледжу НУБІП та Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП. Учасникам олімпіади з 3D моделювання було запропоновано змоделювати за робочим креслеником корпусної деталі її тривимірну модель в одній із САПР (AutoCAD, КОМПАС, Solid Works, Inventor). Робота оцінювалася в 100 балів.

Голова регіональної олімпіади: проректор НУВГП Савіна Н.Б., заступник голови – директор ННМІ Марчук М.М. Члени журі: д.пед.н., професор Козяр М.М.; к.с.-г.н., доцент Сасюк З.К.; к.пед.н., доцент Фещук Ю.В.; к.іст.н., доцент Герасименко О.А.; ст. викл. Парфенюк О.В.

За результатами участі в регіональній олімпіаді визначено переможців серед освітніх закладів Рівненщини:

перше місце – Лагодюк Павло Степанович, РДГУ та Мельник Василь Вікторович, НУВГП;

друге місце – Оліфер Максим Юрійович, РАТК;

третє місце – Гуменюк Микола Миколайович, НУВГП та Яловенко Любомир Володимирович, МДТЕК.

Підготував переможця олімпіади від РДГУ – доцент кафедри технологічної освіти Фещук Юрій Вікторович.

Студент 4-го курсу фізико-технологічного факультету РДГУ Лагодюк Павло Степанович набув право представляти наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ, що відбудеться орієнтовно 13-15 травня 2020 року на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Всі учасники олімпіади та їх керівники нагороджені дипломами НУВГП.

Рівненський державний гуманітарний університет отримав доступ до курсів платформи Coursera для підтримки наших викладачів та студентів на період карантину

4262 курси стали доступними для навчання наших студентів на період карантину безкоштовно з різних галузей знань для всіх спеціальностей. Для організації роботи запропоновано Посібник адміністратора, в якому пояснюються всі функції адміністратора платформи.

Адміністратори призначені на кожному факультеті і будуть додані в систему, тож студенти отримають доступ до всіх курсів, якими вони цікавляться і які передбачені у навчальних планах на цей семестр.

Після реєстрації студента на сайті www.coursera.org та запрошення його на курси адміністратором факультету, кожен може обрати як рекомендовані для вивчення курси, так і курси за власним вибором. З кожного курсу ведеться детальна статистика активності та успішності проходження курсу. Результати навчання будуть зараховані до рейтингу студентів із дисциплін (залежно від обсягів курсів та їх змістовного наповнення).

Для студентів надано посібник, у якому пояснюється особливості реєстрації, запису на курс та його проходження.

Крім того, доступний Довідковий центр для студентів на самій платформі. І адміністратори, і студенти отримають підтримку в чаті 24/7 від персоналу служби підтримки платформи Coursera, що знаходиться у відповідному довідковому центрі.

Усім доброго здоров’я і успішного навчання!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» на виконання розпорядження ректора від 16 березня 2020 року №11-01-03 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації на період карантину університет обмежує прийом всіх громадян.

З 23 березня 2020 року для сторонніх осіб доступ до будівель Рівненського державного гуманітарного університету (всі навчальні корпуси та гуртожитки) тимчасово обмежено.

На час дії карантину прийом вхідної кореспонденції здійснюється через засоби поштового, електронного та телефонного зв’язку. Рекомендуємо для зворотного зв’язку залишати свій контактний номер телефону, поштову та електронну адресу.

Керівництво університету наголошує на необхідності максимальної мінімізації особистої комунікації працівників в процесі виконання посадових обов’язків та налагодження співпраці між останніми за допомогою електронних засобів.

Поштова адреса університету: вул. Степана Бандери, 12, м. Рівне, 33028

Телефони для інформації:
- (0362) 26-78-65;  (0362) 63-59-52

Електронна пошта – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.             

Детальна контактна інформація розміщена на офіційному сайті РДГУ за посиланням: http://www.rshu.edu.ua/kontaktna-informatsiia

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17. 03. 2020 р. № 409 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 975» Збірник наукових праць Рівненського державного гуманітарного університету «Інноватика у вихованні» включений до Переліку наукових фахових видань України у категорію Б у галузі педагогічних наук (спеціальності — 011, 014, 015).

Вітаємо редакційну колегію збірника з достойним визнанням Вашої праці. Бажаємо успіхів і натхнення у подальшій діяльності!

Днями Верховна Рада України прийняла Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Зокрема, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених зокрема законом «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями тягне за собою накладення штрафу на громадян у сумі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн), на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч НМДГ (від 34 тис. до 170 тис. грн).

Законом також вносяться зміни до статті 325 Кримінального кодексу України, якими передбачено, що за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, якщо це спричинило або завідомо могло спричинити поширення цих захворювань, передбачений штраф від тисячі до трьох тисяч НМДГ (від 17 тис. грн. до 51 тис. грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Тож шановні співробітники університету, якщо ви маєте симптоми хвороби, не наражайте ні себе, ні інших на небезпеку.

 

Back to top