4 грудня 2019 року на факультеті документальних комунікацій і менеджменту за ініціативи декана факультету Ірини Юхименко-Назарук проведено круглий стіл на тему «Актуалізація потенціалу співпраці закладів вищої освіти та ринку праці».

   У рамках заходу, який організували розробники освітніх програм  «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» та «Документно-інформаційне забезпечення управлінської діяльності», були присутні керівники та представники бібліотек Рівненської області, зокрема Олександра Промська – заступник директора з наукової роботи та автоматизації Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, Наталія Назарук – директор Рівненської обласної бібліотеки для дітей, Людмила Васюха – директор Рівненської обласної медичної бібліотеки,
Галина Семенюк – заступник директора наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету.

         На зустрічі обговорено широкий спектр питань, пов’язаних із формуванням адаптованої до потреб ринку праці освітньої пропозиції, що є актуально як для працедавців, які зацікавлені в отриманні висококваліфікованих фахівців, так і для закладу вищої освіти, результатом діяльності якого є підготовка конкурентоспроможних на ринку праці випускників.

         Координатор  круглого столу заступник декана факультету ДКМ з навчальної роботи Інна Дейнега акцентувала увагу присутніх на перспективних для впровадження заходах, які дозволять у сучасних умовах розвитку освітньої галузі повною мірою реалізувати потенціал взаємодії закладів вищої освіти та їх основних стейкхолдерів - працедавців.

         Представники професійної сфери запропонували власне системне бачення розвитку спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», котре ґрунтується на необхідності отримання здобувачами вищої освіти конкретизованих у їх виступах фахових компетентностей.

         Озвучено пропозиції щодо осучаснення компонент освітньої програми «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» та її назви, окреслено можливі форми реалізації дуальної освіти, спільного проведення профорієнтаційних заходів.    Учасники відзначили корисність та актуальність заходу, домовилися про доцільність подальшого застосування такого формату взаємовигідної співпраці.

Вітаємо!

Доцента кафедри

духових та ударних інструментів

Інституту мистецтв РДГУ

Крета Зіновія Миколайовича

з присвоєнням почесного звання

Народний артист України

Бажаємо творчих  успіхів на мистецькій ниві, особистого   благополуччя, родинної злагоди  та здоров'я на довгі роки!

                                                        З повагою

    Колектив кафедри духових та ударних інструментів

Спроби МОНу виокремити групу елітарних університетів (20) і забезпечити їх пріоритетним фінансуванням, на перший погляд, справа правильна. Щонайперше для цього низка вишів отримала статус науково-дослідницьких.

Але за такого підходу необхідно бодай не понижувати поріг бюджетного фінансування решти вузів. Звісно, чимало з них не дотягує до статусу університету. Але це вже відповідальність влади. Навіщо було їх плодити? А тепер у такий спосіб намагатись витіснити з освітнього поля.

 За таких підходів ще більше просідатиме рівень підготовки в провінційних університетах, а молодь виштовхуватиметься за кордон.

 У чому, скажімо, провина студентів Рівненського державного гуманітарного університету. Не всіх же можуть охопити 20 елітних закладів. 29.ХI. виступав в ньому з лекцією. Повірте, молодь тут не гірша за своїх ровесників Києва, Харкова та Дніпра. У неї лише батьки бідніші.

Загалом зараз все чіткіше виявляється майнове розшарування на дітях. Одні – відвідують елітні дитсадки, навчаються в елітних гімназіях, ліцеях та школах при посольствах, решті (а вона складає більшість) залишають опорні школи. Очевидно, що Україна та світ не отримала б генія-Шевченка, якби його відсилали в опорну школу.

 Освіта має бути державним пріоритетом. Пропоновані ж реформи, які фактично руйнують те, що ще так-сяк працювало, остаточно знелюднять Україну. Утім, реформаторів це мало хвилює, їм тут не жити, їх діти тут не вчаться. Не в останню чергу через це нова влада вдається до сурогатного перепису населення. Навіщо людям знати правду. Позиція вчених з цього приводу, як і з багатьох інших, - голос волаючих у пустелі. А щоб не набридали заодно і ведуть роботу до знищення НАН України.

Про програму

EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи. 

Організаторами та спонсорами проекту виступили компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Головна мета даної соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що при бажанні вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому ВНЗ. 

Етапи проведення конкурсу:

  1. Написання аналітичної статті і її відправка на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року.
  3. Проведення аналізу і оцінки усіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року.
  4. 15 березня 2020 року у місті Київ відбудеться контрольна презентація та захист робіт.
  5. Визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу. 

Хто може приймати участь? 

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі EducationUA, повинні відповідати наступним вимогам:

  • Бути громадянами України
  • Навчатися у будь-якому українському ВУЗі (факультет і спеціальність значення не мають)
  • Перебувати на контрактній/бюджетній основі

Також заявки на участь у проекті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

УВАГА: участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає ніяких додаткових платежів. 

Тема роботи

Перед учасниками конкурсу поставлена задача – написати аналітичну статтю об’ємом від 2000 до 3000 символів на тему: 

«Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?». 

Важливою є унікальність тексту, так як в процесі перевірки буде застосовуватися сервіс антиплагіат. Статтю необхідно оформити у вигляді документу Word чи Google Docs. 

Терміни 

Прийом конкурсних робіт триватиме до 8 березня 2020 року. В період з 9 по 11 березня члени журі проведуть аналіз та оцінку робіт кандидатів. 15 березня 2020 року усі учасники проекту будуть запрошені до міста Київ для контрольної презентації та захисту статей, за результатами яких і буде визначено 3-х переможців. 

Подати заявку на участь у конкурсі можна прямо зараз на сайтах грантодавців:

https://autofrom.com.ua/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://ladyspace.com.ua/education-ua

https://smmdriver.com/education-ua/

Ура!!! Цей момент настав. Оголошується кастинг на найчарівнішу подію року - «Королева РДГУ».

Це просто неймовірний мікс краси, інтелекту та талановитості. І ти точно маєш там бути.

Якщо ти вважаєш себе:

привабливою
активною
творчою
цікавою
розумною

Тобі до нас. Приходь, і не забудь підбори.

В Єгипті в місті Гіза з 18 по 20 листопада проходив Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору-2019 у якому приймала участь студентка 1 курсу другого рівня вищої освіти групи ФМ-11 Каплун Ольга, яка у підсумку стала чемпіонкою та рекордсменкою світу з пауерліфтингу серед юніорок показавши сумарний результат 263,5 кг (93 кг + 52,5 кг + 118 кг), а також виборола срібну нагороду у жимі лежачи.

 

Back to top