Щиро вітаємо студентку ІІІ курсу художньо-педагогічного факультету спеціальності «Сценічне мистецтво» Рівненського державного гуманітарного університету Ганну Голуб з отриманням стипендії імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна. Цьогоріч згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 896 «Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні» вперше сорок кращих студентів українських вишів матимуть академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні. Серед переможців і наша рівнянка – Голуб Ганна.
«Я українка. Я донька України і не покину її, не відцураюся. Мені є кого наслідувати – зазначає стипендіатка. - Студенти художньо-педагогічного факультету пишаються нашим Героєм Небесної Сотні, Олександром Храпаченком, який є випускником спеціальності «Сценічне мистецтво» Рівненського державного гуманітарного університету . Він любив життя і мистецтво і загинув за наше краще майбутнє».
Життя Героїв Небесної Сотні є зразком громадської діяльності та активності. «Отримання стипендії «Героїв Небесної Сотні»- це свого роду поштовх для поставлення вищих цілей і досягнення нових висот, а також для залучення до своєї діяльності інших талановитих та активних людей» - наголошує Ганна Голуб.
Кандидатури стипендіатів відбирала Конкурсна комісія, куди увійшли представники родин Героїв Небесної Сотні. Так, претендувати на стипендію могли студенти , які досягли значних успіхів у навчанні, науковій, громадській діяльності, отримали право на академічну стипендію та своєю активною громадською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності.
Зичимо нашій стипендіатці залишатися відданою своїм життєвим принципам, громадській позиції, любити Україну!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

ІІ Регіональній науково-практичній конференції

Виховання особистості в контексті реформування української школи і розвитку педагогічної науки (пам’яті професора С. Г. Карпенчук),

яка відбудеться 17 жовтня 2019 року

на базі Рівненського державного гуманітарного університету

Плануються такі напрями роботи:

 • Внесок С. Г. Карпенчук у розвиток сучасної педагогічної науки в Україні.
 • Підготовка сучасного педагога: актуалізація ідей С. Г. Карпенчук.
 • Дослідно-експериментальна робота закладів освіти в Рівненській області (за С. Г. Карпенчук).
 • Науково-педагогічна школа С. Г. Карпенчук: учена у спогадах соратників та учнів.

Робоча мова конференції: українська.

Форми участі в конференції: очна та заочна.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику, що буде розміщено на web-сторінці Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу за адресою: http://itup.com.ua.

Вимоги до публікації у додатку Б.

Для участі в конференції необхідно до 1 жовтня 2019 року надіслати (назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції):

 1. Заявку на участь у конференції (додаток А) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «конференція Карпенчук», файл з назвою: заявка_прізвище;
 2. Фото- чи сканкопію квитанції про оплату (або оплатити особисто) файл із назвою: квитанція_прізвище.
 3. Тези доповіді (додаток Б) для розміщення в електронному збірнику матеріалів конференції, файл із назвою: тези_прізвище на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для участі в науковій конференції та розміщення тез в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 100 грн. (в оргвнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстку збірника й програми конференції, друк сертифікату). У випадку перевищення обсягу публікації вартість кожної наступної сторінки становить 10 грн.

Контактні телефони оргкомітету конференції:

Баліка Людмила Миколаївна – 098-650-14-48 (кафедра теорії і методики виховання РДГУ);

Поліщук Ірина Віталіївна – 096-502-46-51 (кафедра теорії і методики виховання РДГУ).

РЕКВІЗИТИ

Оплата перераховується на картку Приватбанку 5168755438083103 (одержувач – Бабяр Алла Андріївна, призначення платежу – не вказувати) або особисто.


В Рівненському державному гуманітарному університеті 11 травня 2019 року відбувся семінар з охорони праці, на якому розглядались питання:

 1. Безпечне та здорове майбутнє праці.
 2. Зміни до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
 3. Профілактика невиробничого травматизму.

В семінарі прийняли участь представники Рівненського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області: Рибчак С.В.- зав. сектором профілактики; Гапончук О.А.- страховий експерт; Чуліпа О.Д.- страховий експерт; керівники структурних підрозділів університету; представники профкому.

Семінар підготували і провели проректор з НП,СЕ,Ф та ГД Гавриш В.С.; провідний інженер з охорони праці Занога В.М.

У суботу, 8 червня 2019р., було завершено  чергову благодійну акцію для вихованців Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини, ініційовану Волонтерським центром «Від серця до серця» у межах діяльності Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу (Директор Центру Р– доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики виховання РДГУ  Петренко Оксана Борисівна).

Ще у квітні студентами педагогічного факультету були зібрані кошти на виготовлення дитячого автобуса на спортивний майданчик будинку дитини, а 8 червня  2019 р. майбутні вчителі початкових класів  Какава Валентина, Підганюк Олена (ПІ-21) та майбутній логопед  Наталія Потер його розфарбували, перетворивши у «веселий автобус» для діток, який даруватиме їм багато позитивних емоцій, радості, дитячого щастя.  

Ми, викладачі кафедри теорії і методики виховання РДГУ, щиро радіємо, що наші студенти  є добрими, щирими, милосердними та чуйними  людьми.

Висловлюємо щиру подяку батькам студентів педагогічного факультету РДГУ, які долучилися до акції,  за виховання дітей, які є взірцем і прикладом для наслідування!

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до діяльності нашого волонтерського центру. Завдяки кожному з нас щасливішою може стати хоча б одна дитина, обділена батьківською теплотою, увагою та любов’ю!

Разом  ми зможемо цей світ зробити хоч трішечки добрішим і кращим!

Шановні студентки, маємо для вас чудову новину!

Ми запускаємо Спільноту #ДівчатаSTEM з мережею філіалів по всій Україні!

Відтепер, кожна дівчина, яка цікавиться технологічними спеціальностями матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному навчальному закладі, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму селі чи місті.

Якщо ви активні представниці закладів вищої освіти, маєте безліч цікавих ідей зі STEM, горите їхнім втіленням та хочете вплинути на збільшення кількості дівчат у технологічних спеціальностях - тоді цей шанс точно для вас! Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

Зареєструйте свій заклад вже сьогодні!

Для участі необхідно:

Протягом червня заповнити реєстраційну заявку на сайті: https://girls-stem.org/zareiestruvati-filial

Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;

Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року;

На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлють рекомендації філіалам, а також включать філіали до спільноти #ДівчатаSTEM

Більше інформації про ініціативу на сайті Дівчат STEM:

https://girls-stem.org/polozhennya

Стартував всеукраїнський конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно». За перемогу в даному конкурсі передбачаються нагороди у вигляді гранів на оплату навчання. Запрошуємо студентів Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) приєднатися до участі, поборотися за переможні місця та винагороди:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Учасникам и конкурсу можуть стати студенти всіх факультетів та курсів Рівненського державного гуманітарного університету, які навчаються на контрактній основі або за державним замовленням.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Учасникам конкурсу пропонується написати науково-дослідне есе на задану тематику та по визначеним напрямкам здобуття освіти.

Головна тема для проведення дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

До розгляду конкурсантам пропонується обрати самостійно предмет дослідження. На думку студента, обране питання має бути актуальним та розкривати головне питання по одному чи декільком напрямкам:

 • Економіка;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • Психологія;
 • Політологія;
 • Журналістика.

Дослідження має оформлюватися в електронному документі (.doc). Форма викладення довільна (есе). В роботі обов’язково мають бути присутні: чітке формулювання питання, конструктивні та підкріпленні аргументами пропозиції щодо способів покращення предмету дослідження, ємкий змістовний висновок.

Ідея конкурсу – надання студентам можливості виразити своє особисте ставлення до головного питання, його погляди та думки щодо покращень. Саме тому велика увага приділятиметься самостійності написання роботи:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

 • Конкурс стартує з 27.05.2019.
 • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
 • Deadline – 30.09.2019 р.
 • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
 • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

 • likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
 • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
 • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
 • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Координатор проектів ОБСЄ в Україні з радістю відкриває конкурс заявок на Літню школу для майбутніх соціальних працівників та психологів, яка відбудеться з 16 по 19 липня 2019 року.
До участі в літній школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Перевага надаватиметься кандидатам, які представлять Сертифікат про проходження онлайн курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» (курс розміщений на сайті EdErahttps://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra_OSCE+ST101+ST101/about)Всі апліканти повинні до 18 червня 2019 року включно написати мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього та заповнити Гугл форму (https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8)Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 25 червня 2019 року.
Успішним кандидатам буде відшкодовано витрати на проїзд до та з місця проведення Літньої школи в Івано-Франківській області. Проживання та харчування забезпечуються організаторами. Успішні кандидати будуть додатково поінформовані про точне місце проведення та інші деталі Літньої школи.
Захід організовується в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми,  в Україні», що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади та США. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
Протягом чотирьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про наявні можливості отримання допомоги. Учасників також буде ознайомлено з кращими практиками протидії торгівлі людьми в регіоні ОБСЄ та роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.
Приєднуйтесь до нас!

 

Back to top