23 вересня 2020 року в читальному залі РДГУ пройшла зустріч здобувачів вищої освіти та магістрантів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) і 017 Фізична культура і спорт з віце-президентом Української асоціації маркетингу, експертом групи “Стратегіко” Гладуновим Олександром Варфоломійовичем

Тема лекції: “Менеджмент неурядових спортивних організацій”

Зустріч організована кафедрою теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти. 

Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти, ініціатори такого соціального проєкту в Україні (компанія CyberShark), організовують Призовий фонд - 63 000 грн.

Детальніше про конкурс:

  • участь безкоштовна;
  • взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання.
  • переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
  • студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантодавців:

  • І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
  • ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
  • ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»

 Готові роботи приймаються до 14 грудня.  Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов'язково отримають свої гранти.

 Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".

Організатори мають усі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.  Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY

Як проходять попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

24.09.2020                                                          12.00

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ РДГУ

Актова зала
(вул. Пластова, 31)

Порядок денний

1. Затвердження нового складу членів Вченої ради РДГУ та обрання голови Вченої ради

2. Про перспективи ліцензійно-акредитаційної політики університету

Доповідає: проф. Пелех Ю.В. – проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи.

3. Підсумки вступної кампанії до РДГУ у 2020 році

Доповідає: доц. Левчук В.В. – відповідальний секретар приймальної комісії.

4. Різне

Регламент засідання:

доповідачі – 10 хв.,
співдоповідачі – до 7 хв.,
виступаючі – до 5 хв.

Колектив художньо-педагогічного факультету і кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва глибоко сумує з приводу великої втрати  17 вересня 2020 року відійшов у вічність  довголітній працівник університету, кандидат філологічних наук, професор Шевчук Степан Іванович (25.11.1944-17.09.2020)
Шевчук Степан Іванович ― кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник культури України, відмінник освіти, лауреат республіканської премії ім. Павла Чубинського. За активну просвітницьку діяльність, особистий внесок у справі патріотичного виховання молоді нагороджений Почесною грамотою обласної ради та пам'ятним знаком. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної церкви нагороджений Орденом Христа Спасителя. 
Народився Степан Іванович 25 листопада 1944 року у сім’ї священика. Вищу освіту здобув (1965-1969) в Рівненському державному педагогічному інституті отримавши диплом з відзнакою.
Працював завідувачем кафедри фольклору та народного співу, проректором з наукової та творчої роботи Рівненського державного інституту культури; завідувачем кафедри українознавства, згодом кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, директором Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.
Степан Іванович був чудовою, доброю людиною, досвідченим педагогом, плідним науковцем, мудрим талановитим керівником, доброзичливим колегою, зразковим сім’янином. Підтримував у колективі гуманні взаємини, постійно сприяв розвитку творчої атмосфери в університеті, завжди спонукав обдаровану молодь до мистецького зростання та утверджував християнські цінності.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким!
Вічна пам’ять!

Back to top