Концертмейстер (з 2003), викладач-сумісник (класу скрипки з 2005 до 2017 р.).

Народився 3 жовтня 1977 р. у смт Мельниця-Подільська Борщівського р-ну Тернопільської обл. У 1997 р. з відзнакою закінчив Чернівецьке училище культури, у 2003 р. – кафедру музичного фольклору РДГУ за спеціальністю “артист, викладач, керівник фольклорного ансамблю”. З цього ж року – концертмейстер кафедри. У 2005 р.  з відзнакою закінчив магіст­ратуру Львівської державної музичної академії ім. М.В. Лисенка. За­хистив роботу “Традиційна скрипкова музика західноподільського Подністров’я” на здобуття наукового ступеня магістра (науковий ке­рівник – професор Б.С. Луканюк).

Збирає та досліджує скрипкову традиційну музику Західного Поділля та Північної Буковини.

Концертмейстер фольклорних ансамблів.

Основні публікації:

1. Скрипка та весільні музики в традиції подільсько-буковинського пограниччя: Дипломний реферат / Ін-т мистецтв РДГУ. – Рівне, 2003. – 27 с.
  2. Скрипкова автентична музика західноподільського Подністров’я: Дипломна робота / Наук. кер. Б.С. Луканюк. – Рівне, 2004. – 80 с. – Кафедра музичного фольклору РДГУ.
  3. Західноподільський скрипаль Михайло Козак // Науково-практична конференція до 125-річчя з дня народження К.В. Квітки: Тези доп. – Рівне, 2005. – С. 43-44.
  4. Традиційна скрипкова музика західноподільського Подністров’я: Магістерська робота / Наук. кер. Б.С. Луканюк. – Львів, 2005. – 182 с. – Кафедра музичної фольклористики ЛДМА ім. М.В. Лисенка.
  5. Кілька нотаток про інструментальну традицію Кіцманьщини: за результатами експедиції 2006 року // Етномузика. – Львів: Сполом, 2007. – Число 3: Збірник статей і матеріалів на честь 60-річчя Богдана Луканюка / Упор. Ю. Рибак. – С. 199-201.
  6. Репертуар скрипалів західноподільського Подністров’я // Наукові записки: Серія мистецтвознавство. – Тернопіль, 2007. – Вид.1 (18). – С. 105-108. – Тернопільський державний педагогічний універси­тет ім. В. Гнатюка.
  7. Додатковий інструмент (скрипка, сопілка, контрабас, баян, акордеон, гармоніка): Навчальна програма за вимогами КМСОНП. – Рівне: РДГУ, 2008. – 38 с. – Співавт.: Б. Яремко, Б. Столярчук, М. Бабич.
  8. Народний музичний інструмент (скрипка, сопілка, контрабас, баян, акордеон, гармоніка): Навчальна програма за вимогами КМСОНП. – Рівне: РДГУ, 2008. – 38 с. – Співавт.: Б. Яремко, Б. Столярчук, М. Бабич.
  9. Основний інструмент (скрипка, сопілка, контрабас, баян, акордеон, гармоніка): Навчальна програма за вимогами КМСОНП. – Рівне: РДГУ, 2008. – 38 с. – Співавт.: Б. Яремко, Б. Столярчук, М. Бабич.
  10. Фольклорний ансамбль (інструментальний): Навчальна програма за вимогами КМСОНП. – Рівне, 2008. – 20 с. – Співавт.: Б. Столярчук.
  11. Скрипкове виконавство західноподільського Подністров’я // Динаміка фольклорного виконавства: Матеріали науково-практичної конференції до 30-річчя кафедри музичного фольклору. – Рівне, 2009. – С. 38-41.
  12. Порівняльна жанрова характеристика репертуару скрипалів західноподільського Подністров’я та північних районів Волинської області // Релікти народномузичної спадщини Полісся: Тези доповідей науково-практичної конференції до 130-річчя з дня народження К.В. Квітки. – Рівне, 2010. – С. 56-59.
  13. Особливості традиційної скрипкової музики західноподільського Подністров’я: Методичні рекомендації на допомогу виконання завдань СРС в умовах КТС, 2013. – 32 с.