МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ЕRASMUS+

Для участі у конкурсі за програмою Еrasmus+ допускаються студенти денної та заочної форм навчання, а також викладачі РДГУ. Відбір претендентів здійснює відповідний комітет, який складається з: голова (ректор проф. Р.М.Постоловський), заступник (проректор з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій проф. Ю.В. Пелех), члени (начальник Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами Антонюк-Кисіль П.В., декани факультетів: Сілков В.В., Шахрайчук М.І., Юхименко-Назарук, Сверлюк Я.В., Ніколайчук Г.І., Шеретюк В.М., Павелків В.Р., Дзюбишина Н.Б.).

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ СТУДЕНТІВ
для участі у міжнародній програмі Еrasmus+:

  1. Успішне навчання в РДГУ (відсутність академічної заборгованості).
  2. Активна участь у науковому та творчому житті університету.
  3. Участь у різноманітних концертах, фестивалях, конкурсах.
  4. Наявність таких особистісних рис характеру як-от: прагнення до пізнання, взаємодопомога, доброта, комунікативність, потреба у творчій самореалізації.
  5. Володіння іноземною мовою (польська, англійська та ін.). 
  6. Повага до інших національностей та їхніх культур.
  7. Відмінне володіння фаховими знаннями.

Положення про конкурсний відбір викладачів Рівненського державного гуманітарного університету, які братимуть участь у реалізації міжнародного проекту «Erasmus+»

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ВИКЛАДАЧІВ
для участі у міжнародній програмі Еrasmus+:

  1. Наявність наукового ступеня та/або вченого звання (кандидат, доктор наук; доцент, професор);
  2. Володіння англійською мовою на рівні В2, підтвердженому відповідним сертифікатом;
  3. Наявність презентабельного (англійською мовою) курсу дисципліни, пропонованої для викладання.

Для участі у конкурсі надішліть свою заявку на електронну адреcy Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деталі за телефоном +380 68 959 88 76 (Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ, вул. Степана Бандери, 12, каб. 38).

У 2019-2020 н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для викладачів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19.

У 2020-2021 н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для студентів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19 .

Додаткові дати наборів будуть повідомлені.

Back to top