Народився 9 лютого 1963 року в с.Вибудів Козівського р-ну Тернопільської обл. – доктор педагогічних наук, професор, автор понад 60 наукових праць з проблеми диригентсько-оркестрової освіти. Серед яких 2 монографії „Методологічні проблеми професійної музичної освіти”, „Диригентсько-оркестрова освіта: теорія, методика практика” та навчальний посібник „Основи знань керівників дитячих музично-аматорських колективів”. Захистив докторську дисертацію „Теоретико-методичні основи професійної підготовки диригента оркестрового колективу у вищих мистецьких навчальних закладах”.

Початкову музичну освіту здобув у Козівській ДМШ Тернопільської обл. (1975-1978, клас туби В.І.Заставний). Закінчив Тернопільське музичне училище (1978-1982, клас туби В.І.Юзьківа), Львівську державну консерваторію ім. М.В.Лисенка (1985-1990, клас туби С.Ф.Ганича), аспірантуру при Київському національному університеті культури і мистецтв (1995-1999, науковий керівник професор В.П.Лапченко), докторантуру при цьому ж закладі (2003-2007, науковий консультант д.п.н., професор О.М.Олексюк).

Професійну творчу діяльність розпочав у Львівському театрі опери і балету ім. Івана Франка солістом симфонічного оркестру (1986-1989). Після закінчення Львівської державної консерваторії (1990) працював викладачем Рівненського державного інституту культури. З 2000 р. старший викладач, з 2001-2003 р., доцент, завідувач кафедри духових та ударних інструментів Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. З 2009 р. професор кафедри духових та ударних інструментів.

Разом з педагогічною роботою проводив активну концертну діяльність. Зокрема, запис на радіо у складі квінтету мідних духових інструментів. 1992 р.; участь у міжнародному фестивалі духової музики в м. Ростоці (ФРН). 3-14/ VІІІ 1992 р.; звіт-концерт класу туби. 1992 р.; Участь у міжнародному фестивалі духової музики в м. Ростоці (ФРН). 12-25/VІІІ 1993 р.;  Участь у міжнародному конкурсі камерних ансамблів «Золота осінь» м.Хмельницький. 9-14/ХІ 1993 р.; Участь у міжнародному фестивалі духової музики в м. Рівне та сольний виступ під диригуванням Лайфа А’Янсона (Швеція). Травень 1994р.; участь у міжнародних фестивалях духової музики у м. Гаврі (Франція) та м. Росток (ФРН). 1994 р.; сольний концерт зі студентом 3 курсу Підганюком Олександром. 1994 р.; участь у міжнародному фестивалі духової музики у м. Ростоці (ФРН). 1995 р.;  сольний концерт із студентом 2 курсу Червоняком Володимиром (туба). Підготував до Всеукраїнського конкурсу ім. В’ячеслава Старченка ст. 5 курсу Співака Р., який одержав звання „Лауреата 2 премії” 2005 р.; 2009р., Михайло Новачук (1 премія) 2012р., Леонід Грицик (3 премія) 2016 р.

З 2014 року призначений на посаду заступника директора Інституту мистецтв РДГУ. З 2017 р. директор Інституту мистецтв.

Активно займається науково-дослідною роботою із вивчення проблеми диригентсько-оркестрової освіти, музичної педагогіки та професійного виконавства на духових інструментах. Автор понад 100 наукових праць та методичних розробок.  Зокрема, співавтор монографії «The Psychological Interastion between a Condactor and an Orchestra // Professional Artistic Education and Culture within Modern Global Transformations. Кambridge Scholars Publishing. 2018. Р.105-113.»

У даний час здійснює керівництво дисертаційними дослідженнями.

Відзначений подяками, грамотами, дипломами РДІК, РДГУ, управління культури і туризму Рівненської державної обласної адміністрації, Національної академії педагогічних наук україни, Національної академії наук України.