ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра методики викладання іноземних мов факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету запрошує Вас взяти участь у роботі Першої всеукраїнської науково-практичної конференції «Оптимізація процесу навчання іноземних мов у закладах вищої освіти гуманітарного та технічного напрямів», яка відбудеться 10-11 квітня 2019 року за адресою: вул. Пластова, 31, м. Рівне.

ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Секція 1. Новітні тенденції розвитку іншомовної освіти на засадах євроінтеграції.
  • Секція 2. Психологічні та лінгвістичні аспекти навчання іноземних мов.
  • Секція 3. Професійна підготовка майбутніх учителів іноземної мови в умовах реформування нової української школи.
  • Секція 4. Навчання іноземних мов за професійним спрямуванням у гуманітарних та технічних закладах вищої освіти.
  • Секція 5. Викладання іноземних мов в контексті міжкультурної комунікації.
  • Секція 6. Шкільний вчитель іноземних мов нового покоління (майстер-класи вчителів іноземних мов).

Запрошуємо до участі докторів та кандидатів наук, аспірантів, викладачів, науковців, вчителів іноземних мов.

Детальніше: Буклет, Додаток А, Додаток Б.