Чеберяк Анна Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології Рівненського державного гуманітарного університету. Автор 50 наукових і науково-методичних праць. У 2005 р. закінчила магістратуру факультету іноземної філології і здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури. З 2006 по 2009 рр. навчалася в аспірантурі при кафедрі загального мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка. В 2011 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 10.02.15 – загальне мовознавство. В 2013 р. отримала вчене звання доцента. З 2004 р. працювала на посадах викладача, старшого викладача та доцента кафедр практики англійської мови, загального та порівняльного мовознавства, романо-германської філології факультету іноземної філології.

Коло наукових інтересів: загальне та зіставне мовознавство, комунікативна лінгвістика, лінгвістична генологія, прагмалінгвістика, лінгвокультурологія та міжкультурна комунікація.