Тарасюк Наталія Юріївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології Рівненського державного гуманітарного університету. У 1986 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю романо-германські мови та література, кваліфікація – філолог, викладач французької та англійської мов, перекладач французької мови. У 1995 році закінчила очно аспірантуру при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на кафедрі французької філології та захистила кандидатську дисертацію на тему «Словотворення прикметників у сучасній французькій мові» зі спеціальності 10.02.05. – романські мови. Має понад 30 наукових та науково-методичних публікацій.

Коло наукових інтересів: словотворення та деривація у французькій мові.