Константінова Олена Вікторівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету. Закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки (факультет іноземних мов). У 2004 році захистила кандидатську дисертацію «Структурно-семантичні особливості термінів оподаткування в американському та британському варіантах англійської мови» зі спеціальності 10.02.04 – германські мови. Викладала теоретичні та спецкурси з англійської мови: «Лексикологія», «Стилістика» «Вступ до перекладознавства», «Теорія перекладу», «Переклад ділового мовлення», «Науково-технічний переклад».  Автор 20 наукових публікацій, у тому числі «Глосарій термінів оподаткування американського і британського варіантів сучасної англійської мови» (Рівне, 2004).

Коло наукових інтересів: германське мовознавство, лексикологія, термінознавство, переклад.