Шахрайчук Микола Іович

(03.12.1953 – 01.12.2022)

Перестало битися серце шанованої і чуйної людини,
всіма любимого декана факультету математики та інформатики.

Микола Іович на все життя присвятив себе служінню на ниві освіти та науки. Після закінчення школи вступив на фізико-математичний факультет Рівненського державного педагогічного інституту, а далі він не один рік пропрацював учителем в Костопільському районі.

Подальше його творче життя пов’язане із викладацькою та науковою роботою, спочатку в Рівненському педінституті, а потім у Рівненському державному гуманітарному університеті. Практично від самого заснування факультету математики та інформатики Микола Іович – його декан. За цей час факультет підготував не одну тисячу висококваліфікованих педагогів, науковців та фахівців ІТ-галузі. Вдячні випускники пам’ятатимуть мудрі поради свого Вчителя.

Добрим словом шанованого декана згадують і його колеги по роботі. Виваженими, мудрими та чуйними були його настанови. До нього часто зверталися за порадою, до його думки прислухалися не лише підлеглі, а і керівники університету. Світлий образ Миколи Іовича – Педагога і Наставника – надовго залишиться в нашій пам’яті.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким, друзям.

Вічна йому пам’ять

За підтримки Goethe-Institut в Україні відбулася робоча поїздка та зустріч представників українських університетів , які беруть участь у проекті DLL ( Deutsch lehren lernen) . Захід проходив на базі Friedrich Schiller Universität в місті Єна (Німеччина), провідні професори якого є розробники і автори підручників серії DLL. 
 
Обговорили досягнення кожного університету в проєкті, обмінялися досвідом, та намітили перспективи подальшої співпраці не тільки з українськими університетами та  Goethe-Institut,  а також з університетом Єни.
 

 

   

 

 

 

 

 

29 листопада, керівництво Рівненського державного гуманітарного університету спільно з представником Управління виконавчої дирекції Рівненського районного управління Фонду соціального страхування України у Рівненській області, інспекторами з питань пожежної безпеки ГУ ДСНС України та представником Навчально-методичного центру цивільного захисту провели навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту населення для проректорів, деканів факультетів, зав. кафедрами та головних спеціалістів РДГУ.
Зокрема, страховий експерт з охорони праці Фонду соціального страхування Оксана Гапончук нагадала присутнім про основні права та обов'язки працівників та роботодавця, гарантії прав на охорону праці та організацію охорони праці в університеті.
Інспектори ДСНС Микола Шпак та Дмитро Носоль закцентували увагу на правилах пожежної безпеки, алгоритмі дій у випадку виникнення пожежі та як правильно використовувати первинні протипожежні засоби у випадках пожеж.
Наостанок, старший викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту Володимир Павлюк, продемонстрував муляжі різних вибухонебезпечних предметів та розповів слухачам, як діяти у випадку їхнього виявлення.

24 листопада 2022 року кафедра загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету проводить Восьмий науково-практичний (онлайн) семінар «Актуальні питання розвитку практичної психології на Рівненщині». Ми запрошуємо до участі у його роботі практичних психологів закладів освіти, здобувачів вищої освіти за усіма освітніми ступенями зі спеціальності «Психологія», а також усіх, хто цікавиться сучасними проблемами психологічної науки. Науково-практичний семінар проводиться у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Програмою передбачено обговорення психологічних механізмів проблем, породжених насильством (фізичним, психологічним, та ін.) та війною. У практичному блоці семінару передбачено проведення майстер-класів та воркшопів. Участь у семінарі сертифікована та безкоштовна.

Початок роботи семінару о 10. 00

Посилання для підключення: https://meet.google.com/uhp-uhih-dqg  

Програма проведення Восьмого науково-практичного онлайн семінару «Актуальні питання розвитку практичної психології на Рівненщині» (PDF)

17 листопада в Інституті мистецтв РДГУ відбулись урочистості до Міжнародного дня студента. Під час урочистостей з привітанням виступив директор Інституту мистецтв д.п.н., професор Я.В.Сверлюк. Основу свята склали творчі колективи та  окремі виконавці, які своїми виступами  внесли патріотичний дух та створили художньо-естетичну атмосферу у глядацькій залі. 

  

Back to top