Кафедра теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ запрошує здобувачів вищої освіти та викладачів взяти участь у спортивно-масовому, виховному заході – “Туристичний гандикап”, який відбудеться 28 вересня 2021 р. у лісовому масиві біля смт. Оржів Рівненського району.

Програма проведення Фестивалю.

1. До 10.00 – приїзд команд

2. 10.30 – урочисте відкриття заходу.

3. Показові виступи та старт на дистанціях:

  • «Туристичний волейбол»;
  • «Пішохідний туризм»;
  • «Лісовий футбол»;
  • «Фітнес-програма»;
  • «Крос».

4. 14.30 – закриття заходу, нагородження.

Попередні заявки на участь у заході подаються до 27 вересня 2021 року на електронну пошту кафедри ТПФКС Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією звертатися у гуртожиток №7, каб. 201 (кафедра Теорії і практик фізичної культури і спорту) або за телефоном +38 068 72 98 932 (Чалій Людмила Володимирівна)

 

22 вересня 2021 року здобувачі ступеня доктор філософії, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки» на кафедрі теорії і методики виховання, черговий раз зустрілися з професором В. А. Черніємуповноваженим з антикорупційної діяльності Рівненського державного гуманітарного університету.

 
 

Валерій Альбертович акцентував увагу на змісті основних понять антикорупційного законодавства, видах обмежень, заборон, прав та обов’язків посадових осіб університету, інших працівників, учасників освітнього процесу.

 
 
Здобувачам освіти було наголошено про можливість і необхідність інформувати про будь-які підозри щодо вчинення корупційних правопорушень на електронну скриньку довіри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи SMS-повідомленням за телефонами довіри: 0967471302, 0957471302.
 
 
В. А. Черній відповів на питання, які виникли у здобувачів, гарантував конфіденційність будь-яких до нього звернень.
 
 
 

Майстер спорту Олена Циганкова, випускниця РДГУ 2020 року за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт, стала бронзовим призером Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед дорослих, який відбувся у Копенгагені 19.09.2021 року

В історії кожного народу  знайдеться небагато книг, які він через віки  зберігає й відносить до особливих, знакових, символічних, вважає їх своїми  реліквіями та священною пам’яткою.

 

З нагоди цієї дати в читальному залі №1

21 вересня 2021 року наукова бібліотека РДГУ

провела культурно-мистецьку панораму

«Пересопницьке Євангеліє – визначна пам’ятка культури та писемності України».

На заході були присутні студенти філологічного факультету і факультету історії, політології та міжнародних відносин. 

 
 

Завідувачка   сектору наукової бібліотеки РДГУ Кучерук 

Ірина Миколаївна ознайомила присутніх слухачів з історією створення та культурно-історичним значенням «Пересопницького Євангелія».

 

 

До проведення заходу долучилися:


Антончук Олександр Михайлович - доцент кафедри методики викладання та культури української мови РДГУ, який розповів студентам про лінгвістичні особливості та богословське значення "Пересопницького Євангелія»;

Студентка І курсу філологічного факультету Анастасія Шнайдер висвітлила тему: «Анастасія Заславська – фундаторка «Пересопницького Євангелія»;  cтуденти ІІІ курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин) Анастасія Лісовець та Ангеліна Дем’яненко у своїх виступах розкрили такі питання як: «Наукова і мистецька цінність рукопису», «Незвичайна доля книги та вшанування рукопису в наші дні».

 

 
Увазі присутніх були представлені слайди, відеоролики про «золоту перлину» нашої книжкової та духовної культури.

21 вересня 2021 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, з використанням засобів відеозвязку у режимі реального часау, на якому відбулися публічні захисти дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук: 

 

1. Свищ Лілії Осипівни «Педагогічні умови формування ціннісно-смислового досвіду майбутніх фахівців з іноземної мови у процесі професійної підготовки» зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

 

Науковий керівник: ПРИСТУПА Євгеній Никодимович доктор педагогічних наук, професор, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, ректор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук.

Офіційні опоненти:

  • доктор педагогічних наук, професор БЕЗКОРОВАЙНА Ольга Володимирівна, Рівненський державний гуманітарний університет, завідувач кафедри методики викладання іноземних мов; 
  • кандидат педагогічних наук ОСІПЧУК Наталія Василівна, Національний університет водного господарства та природокористування, доцент кафедри іноземних мов.

 

 

2. Пилюк Наталії Вікторівни  «Педагогічні умови формування ціннісно-смислового досвіду майбутніх фахівців з іноземної мови у процесі професійної підготовки» зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

 

Науковий керівник: ЧЕРНЕТА Світлана Юріївна кандидат педагогічних наук, доцент, Волинський національний педагогічний університет імені Лесі Українки, завідувач кафедри соціальної роботи і педагогіки вищої школи.

Офіційні опоненти:

  • доктор педагогічних наук, професор МЕШКО Галина Михайлівна, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіт; 
  • кандидат педагогічних наук, доцент ЛЕВЧУК Ірина Богданівна, Рівненський державний гуманітарний університет, доцент кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи, заступник декана з навчальної роботи психолого-природничого факультету.
 

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту та в рамках Європейського тижня спорту #BeActive у Рівненському міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка був проведений Олімпійський урок у якому взяли участь здобувачі вищої освіти РДГУ та інших ЗВО міста Рівне.
Захід розпочався з привітань начальника Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександра Алексійчука та голови Відділення НОК України в Рівненській області, директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Миколи Петренчука.
Далі програма заходу продовжилась динамічною розминкою, яку провели студенти РДГУ під керівництвом Ілони Панчук, викладача кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту.
Потім всіх учасників Олімпійського уроку запросили до масового забігу алеями парку та спортивних конкурсів, які для них провели співорганізатори заходу – працівники КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Юнаки та дівчата мали можливість випробувати себе у влучності накидання кілець на конуси, набивання тенісного м’яча, вправності обертання гімнастичних обручів та стрибків через скакалку.
На згадку про Олімпійський урок всі учасники та переможці отримали сувеніри від НОК України та регіонального відділення.

 

Back to top