Шановні вступники 2024 року!
Ласкаво запрошуємо на сайт

Рівненського державного гуманітарного університету – центру освіти, науки, культури і мистецтва Рівненщини!
Цей навігаційний путівник допоможе Вам здійснити віртуальне знайомство з життям університету (рубрика «Новини»), факультетами та спеціальностями, за якими буде проводитись прийом на навчання до університету у 2024 р. для здобуття першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.
Пропонуємо ознайомитись: з Правилами прийому на навчання до РДГУ у 2024 р., переглянути рекламний ролик про університет, презентацію факультетів і спеціальностей.
Контакти для спілкування:

Адреса: м. Рівне, вул. С. Бандери,12, м. Рівне, 33028
телефони приймальної комісії: 0362 -26-48-69, 098-475-67-22
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Сайт: https://www.rshu.edu.ua


Знання Ваше надійне майбутнє - наше завдання дати Вам майбутнє

Рівненський державний гуманітарний університет – багатопрофільний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців з вищою освітою із гуманітарних, культурно-мистецьких, природничих, економічних та інших галузей за освітніми ступенями бакалавра, магістра на денній та заочній формах навчання.


Наші студенти проходять мовні практики за кордоном

Університет співпрацює з навчальними закладами, культурними центрами, громадськими організаціями, об'єднаннями українців зарубіжних країн: Польщі, Італії, Німеччини, Македонії, Австрії.


Вчимося з комфортом! Розвинена соціально-культурна інфраструктура

Рівненський державний гуманітарний університет - це ще й розвинута соціально-культурна інфраструктура, яка має сучасне оснащення і складається з трьох концертних і одного спортивного залів, студії звукозапису, стадіону, спортивних майданчиків, семи гуртожитків, профілакторію, медпункту, студентського кафе, буфетів і побутових служб.


Наші педагоги - це Ваш успіх у роботодавців

Сьогодні в університеті працюють 50 професорів і докторів наук, 390 кандидатів наук, 9 академіків, 4 члени-кореспонденти. Науковці університету публікують монографії, підручники, навчальні посібники, статті у вітчизняних і зарубіжних виданнях, здійснюють важливі винаходи.


Рівненський державний гуманітарний університет - здобувайте ступінь вищої освіти «Бакалавр», «Магістр»
на денній або заочній формах навчання.


Back to top