У гуртожитку діє пропускна система, цілодобово працює черговий, що запобігає проникненню сторонніх осіб до гуртожитку.

На початку навчального року в усіх гуртожитках проходять зустрічі студентів із заступниками деканів факультетів по виховній роботі,  завідувачами, головами студентських рад  з метою ознайомлення студентів з їхніми правами та обов’язками, з інструкціями по  техніці безпеки, правилами поведінки в гуртожитку та організації змістовного дозвілля студентів у поза навчальний час.

У вересні проходять вибори студентських рад факультетів та гуртожитків, які щотижня проводять засідання, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо. Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць загального користування. Щорічно проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку і кращий гуртожиток.

До кожної кімнати в студмістечку підключено Інтернет-мережу, що дозволяє студентам використовувати для навчання нові сучасні технології. На території студентського містечка функціонує  спортивний майданчик, бібліотека, створені умови для обслуговування студентів (студентський магазин, перукарня, їдальня, студентський профком, медичний пункт).

Back to top