У рамках співпраці між РДГУ та Жешувським університетом (м. Жешув, Польща) другий рік поспіль студенти РДГУ реалізують міжнародний грант програми “Erasmus+” з академічної мобільності. Цьогоріч учасником програми стала студентка факультету української філології, Мар’яна Біла, яка у стінах ЗВО-партнера упродовж семестру вивчає польську мову та культуру: “Загальні емоції від навчання у Польщі позитивні. Я рада, що викладачі стараються завжди зрозуміти, допомогти,  питають, чи мені все подобається. Викладання матеріалу дуже доступне і просте для студентів. Постійно використовується мультимедія і різного типу наочність, що дозволяє краще розуміти предмет. Я опановую ту професію, яку колись хотіла вивчати. Задоволена, що маю таку можливість, хоч на один семестр. Я не очікувала, що буде така велика кількість студентів з різних країн (Італія, Туреччина, Китай, Азербайджан тощо). Спілкуватися з іноземними студентами цікаво і весело, особливо, коли усі вивчають мову іншого. Раджу всім використати шанс навчатися за програмою “Erasmus +”. Це – супер досвід, незабутні емоції, цікаві знайомства, приємні хвилювання…”.