Романчук Михайло

Етап Кубку світу FINA Swimming World Cup 2018, що проходив з 2 по 5 листопада у Пекіні (Китай) видався вдалим для студента-магістранта спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Романчука Михайла, він виборов золоту та срібну нагороду  на дистанції 1500м та 400м вільним стилем відповідно.

Федчик Вікторія - майстер спорту України з легкої атлетики

Вітаємо студентку 4-го курсу педагогічного факультету спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», майстра спорту України з легкої атлетики Федчик Вікторію, яка виборола дві нагороди на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, який проходи 26-27 жовтня 2018 року у м. Івано-Франківськ та правом захищати українські кольори на Чемпіонаті Європи, який пройде 9 грудня 2018 року у м. Тілбург, Нідерланди.

Анна Бойко – чемпіон України з дзюдо

Вітаємо студентку 1-го курсу педагогічного факультету спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» групи Ф-11 – Бойко Анну, яка виборола золоту нагороду на Чемпіонаті України з дзюдо, який проходив 10 жовтня 2018 року у м. Харків та з присвоєнням звання Майстра спорту України з Дзюдо!!!