Урочиста і натхненна сьогодні площа перед пам’ятником Першій Вчительці, сонячно усміхається і гордісно задивляється на своє освітянське майбутнє і сама Вчителька. Це Ректорат, професорсько-викладацький склад та студенти-старшокурсники радо вітають першокурсників у студентській здруженій родині Рівненського державного гуманітарного університету.

З вітальним словом з нагоди Дня Знань та урочистої посвяти першокурсників у студенти звернувся Ректор Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Руслан Михайлович Постоловський. У вітальній промові Руслан Михайлович зазначив, що студентські роки – це найкращі миттєвості у людському житті, адже під час навчання в університеті можна підкорити наукові вершини, відбутись, як особистість, зустріти вірного товариша і віднайти кохану людину на усе життя.

Руслан Михайлович символічно вручив ключ до знань та студентський квиток студентам першого курсу нашого університету і по-батьківськи побажав відмінних знань у новому навчальному році.

У спільній натхненній співпраці Інституту мистецтв та кафедри театральної режисури художньо-педагогічного факультету була підготовлена святкова програма урочистостей, де  вокальні номери виконували магістранти та лауреати міжнародних конкурсів.

Віримо, що нове покоління першокурсників 2018 року відкриє для України нові наукові та мистецькі обличчя і примножить когорту обдарованих випускників РДГУ. Тому вітаємо вас, Першокурсники, із знаковою подією у вашому житті – з приєднанням у число українського студентства Рівненського державного гуманітарного університету!