Вітаємо студентський театр "Жменя" на чолі з режисером Оленою Мельничук  з перемогою у V ювілейному Міжнародному фестивалі українського театру "Схід-Захід" у Кракові, у якому брали участь талановиті митці з України, Польщі, Вірменії, Угорщини та Німеччини. Студентський театральний колектив "Жменя" створено на кафедрі театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету, основу якого складають студенти магістратури спеціальності "Актор драматичного театру". У репертуарі колективу вистави та інсценівки за творами українських і зарубіжних авторів. На Міжнародному фестивалі була представлена вистава "Лиця, маски, пики... надалі питаю про Польщу", що є літературно-музичною композицією, заснованій на текстах відомих польських поетів та письменників: А.Міцкевича, В.Гомбровіча, Я. Кохановського, С.Виспянського, З.Херберта, Е.Брилла, Я.Качмарського. Вибрані тексти говорять про Польщу, її історію, а також про реалії сучасного світу,є пов'язані з еміграцією, пошуком власного місця в світі, суспільним неспокоєм.

Дякуємо студентам та режисеру за невтомну працю і бажаємо нових успіхів на театральній ниві!