Здобувачі Рівненського державного гуманітарного університету взяли участь у конкурсі коротких відеоробіт «Доброчесність – наш свідомий вибір!», ініційованому Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби.
Метою конкурсу стало утвердження цінностей доброчесності, відповідальності, громадянської свідомості та прозорості як важливих складових сучасного демократичного суспільства.
РДГУ у конкурсі представляли здобувачки педагогічного факультету Катерина РОМАНЧУК і Анна ГОЛОВАЧ, які продемонстрували активну громадянську позицію, творчий підхід та усвідомлене ставлення до принципів доброчесності.
Організатори конкурсу висловили щиру вдячність учасникам, керівникам закладів освіти та наставникам за підтримку ініціативи, професійний супровід і сприяння розвитку молодіжних громадянських компетентностей.
Участь у таких проєктах є важливою складовою формування культури доброчесності, відповідального лідерства та активної молодіжної спільноти.
Дякуємо Катерині РОМАНЧУК і Анні ГОЛОВАЧ та куратору їхньої роботи доц. Людмилі БАЛІЦІ за участь у конкурсі та бажаємо нових творчих успіхів, натхнення й подальших досягнень!






