За сприяння кафедри Практики німецької і французької мов факультету іноземної філології  РДГУ п’ятеро студентів факультету, а саме: Шевчук Ольга, Тимощук Марина, Власюк Ірина, Гапонюк Оксана та Кривко Юлія з 1.02 по 3.03 2018 року взяли участь у Міжнародному Референдаріаті, який передбачав підготовку та проходження педагогічного стажування у гімназіях м. Любек, Німеччина. Участь у Міні-Референдаріаті стала можливою за підтримки членів Ротарі Клубу м. Любек. Організатор Проекту – доцент кафедри Практики німецької і французької мов Джава Н. А.

Рівненські студентки були розподілені між 4 навчальними закладами і мали можливість не лише спостерігати за навчальним процесом, а й взяти участь у ньому. Проект передбачав методичні семінари, педагогічну практику, а також різноманітні екскурсії Федеральною Землею Сілезія-Гольштайн.

“Ми неймовірно вдячні декану факультету проф. Ніколайчук Г. І., викладачам кафедри Практики німецької і французької мов (зав. кафедрою доц. Середюк Л.А.) за надану нам можливість. Дана педагогічна практика відкрила для нас нові горизонти у нашій майбутній професії. Ми змогли не лише покращити своє володіння німецькою мовою, а й удосконалити наші педагогічні навички та побачити повсякденне життя німців”,  - зазначають студентки, учасниці Проекту.