Студенти кафедри практики німецької та французької мов факультету іноземної філології РДГУ (Ольга Шевчук, Ірина Богів, Альона Дейнеко та Вікторія Мандзій) на запрошення лектора DAAD André Böhm стали учасниками практичних семінарів, що проводилися у рамках «Tage der deutschen Kultur in Luzk 2017» у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки 23-24.11.2017 р у місті Луцьк. Учасниками також були викладачі, вчителі та студенти Києва, Острога, Луцька, Львова та Кременця. Театральні ворк-шопи, семінари та круглі столи для гостей провели досвідчені лектори програми DAAD Carsten Grunwaldt ( м. Суми) , Davina Lang ( м. Львів), Michael Beck (м.Львів). Закінченням дня став deutsch-ukrainischer Stammtisch, на якому студенти РДГУ змогли ближче познайомитися із студентами інших вузів та кваліфікованими лекторами, поставити цікаві запитання та й просто гарно провести час.

Нові можливості, цікаві факти та перспективи намагались донести студенти магістратури Східноєвропейського унівеситету, що обов'язково знадобляться у разі подачі заявки для отримання стипендії програми DAAD. Наприкінці учасники театрального гуртка показали уривок з вистави «Лісова пісня» Л.Українки німецькою мовою та усі разом заспівали різдвяну колядку.