З нагоди Дня писемності та української мови в РДГУ відбулося представлення навчального посібника Н. В. Кірілкової та Н. М. Поліщук «Рівненське Полісся: зразки мовлення, тексти» (Луцьк: Вежа-Друк, 2017 р.– 340 с.).

До заходу, який проводила кафедра української мови імені проф. К. Ф. Шульжука під керівництвом проф. Г. М. Вокальчук, були залучені студенти усіх курсів факультету української філології.

Студенти розказали присутнім про структуру посібника, прочитали рецензією А. М. Поповського, доктора філологічних наук, професора (Дячок К., Котяй О., Лойко І.), озвучили найкращі тексти різноманітної тематики (Сидорук О., Мигаль М., Фетцова В., Гніденко Т., Поліщук В., Понорчук І.), ознайомили з власними науковими розвідками (Павловець Т., Савко М.).

Максимчук І. показала автентичний спосіб «завивання» намітки, колядку співали Маліновська К., Столярук А.

Урочистий змістовний яскравий захід не залишив нікого байдужим.

К. Дячок, магістрантка
факультету української філології РДГУ