8 травня ми з Європою і світом відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава воїнам! У скорботі схиляємо голови та віддаємо шану ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху та жертвам нацизму.
Цей день для України є особливим нагадуванням про цінність миру та потребу його захисту всіма засобами. Сьогодні нові Герої, наснажені пам’яттю про самовідданий подвиг синів і дочок України у Другій світовій війні, мужньо боронять кордони своєї країни. Віримо в силу духу українського народу, уболіваємо душею за нашу перемогу!
Висловлюємо слова безмежної вдячності нинішнім героям, студентам і викладачам, які мужньо взяли до рук зброю, а також побажання українським родинам здоров’я, добробуту та всіх гараздів під мирним небом України.

Із повагою
в.о. ректора Рівненського державного