Завідуюча кафедрою практики німецької та французької мов доцент Середюк Л.А. та доцент кафедри Терещенко Т.В. взяли участь у конференції «CLILIG в Україні: предметно-мовне інтегроване навчання німецькою мовою: можливості, переваги та задачі», яка відбулася 13.10.2017 в м. Київ. Наукова конференція була проведена Goethe-Institut в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України.

Серед запрошених лекторів були відомі європейські германісти і методисти Ернст Ендт (консультант сектору «Мова та освітня політика» при Goethe-Institut м. Мюнхен, Німеччина), д-р Каталін Аркоссі (емери-професор університету імені Лоранда Етвеша м. Будапешт, Угорщина), Дагмар Остерло (консультант з питань навчання та підвищення кваліфікації у гімназії імені Ернста Моріца Арндта, м. Бонн, Німеччина), Каталін Раднай (викладач білінгвальних предметів у гімназії ім. Лайоша Кошута м. Будапешт, Угорщина), проф., д-р Хайке Ролль (професор Інституту німецької мови як другої іноземної при університеті Дуйсбург-Ессен, Німеччина), д-р Франка Квартапелле (викладач Державного університету м. Мілан, Італія).