5 березня 2024 р. на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука художньо-педагогічного факультету відбулася презентація науково-методичного видання «Торуємо шлях креативності, самобутності, професіоналізму (Творчі здобутки студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука Рівненського державного гуманітарного університету)» (авторка – професорка Руслана Шеретюк).

У цьому виданні розкриваються творчі досягнення студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», а саме різні напрями їх позанавчальної діяльності впродовж 2017 – 2023 рр.: участь у всеукраїнських художніх виставках-конкурсах сучасних дипломних робіт, всеукраїнських творчих конкурсах, міжнародних закордонних мистецьких проєктах, художніх пленерах тощо.

Під час обговорення викладачі кафедри ОДПМ відзначили, що в книзі йдеться як про професійні успіхи студентів, високий рівень їх загальної фахової підготовки, так і оригінальність ідейних задумів їхніх творчих проєктів, зокрема, креативність, інноваційність в інтерпретації художнього образу. Вони наголосили на вагомості презентованого науково-методичного видання Р. Шеретюк для популяризації діяльності кафедри, зокрема її профорієнтаційної роботи.