21.09 -24.09.2017 року викладачі кафедри практики німецької та французької мов Рівненського державного гуманітарного університету Середюк Л.А., Джава Н.А., Терещенко Т.В., Пивоварчук Т. О. та вчителі німецької мови спеціалізованої школи 15 Нікіфорчук Л.Б. та НВК 2 "Школа-Ліцей" Макарець О.Я. взяли участь у семінарі "Актуальні питання німецького країнознавства" в м. Люблін Польща. Захід був організований за підтримки товариства закордонних справ Німеччини (м. Любек) та спілки германістів Польщі. Обговорювалися питання співпраці українських та польських германістів, відбувся обмін досвідом та думками та обговорювалися перспективи трьохсторонньої співпраці (Україна-Польща-Німеччина). Щиро вдячні польській та німецькій стороні за теплий прийом, дружню атмосферу та плідну співпрацю!

Переглянути відео:
Lubelskatv - Seminarium polsko-ukraińskie dla germanistów