13 лютого представники студентства й викладацького колективу філологічного факультету відвідали експозицію «Полк Азов. Янголи Маріуполя» в обласному краєзнавчому музеї. Виставка вшановує пам’ять загиблих захисників «Азовсталі», серед яких уродженці нашого краю Костянтин Друзь, Віталій Семчук, Ігор Усачов.

Науковець Надія Шаюн розповіла історію створення легендарного військового формування після початку російсько-української війни в далекому 2014 році, нагадала хронологію героїчної оборони Маріуполя полком «Азов» із перших днів повномасштабного вторгнення.

Надзвичайний емоційний ефект на відвідувачів справляє оформлення демонстраційної зали, де представлені постери про загиблих азовців, їхні особисті речі та паперові ангелики з позивними.

Наш обов’язок перед захисниками – пам’ятати їхній подвиг. Виставка діятиме до 21 лютого.