29 січня 2024 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся круглий стіл за темою

«ОНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ВІДПОВІДНО ДО ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА РИНКУ ПРАЦІ» з обговорення кращих практик реалізації освітньо-наукових програм за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.

Співорганізатори:

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини,

Рівненський державний гуманітарний університет,

КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»,

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

Від РДГУ у засіданні круглого столу взяли участь розробники ОНП «Освітні, педагогічні науки:

Петренко О.Б., д.пед.н., проф., гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки»;

Пустовіт Г.П., д.пед.н., проф.; Баліка Л.М., к.пед.н., доцент – члени робочої групи ОНП «Освітні, педагогічні науки».

Дякуємо організаторам за можливість обмінятися досвідом, визначити сильні сторони і перспективи подальшого удосконалення освітньо-наукових програм.

Тримаємо освітянський фронт! Все буде Україна!