06 лютого 2024 р. в стінах університету відбулася робоча зустріч т.в.о. ректора Рівненського державного гуманітарного університету проф. Романа Павелківа та начальника ДУ «Рівненський слідчий ізолятор» Володимира Каламбета, на якій було пролонговано меморандум про співпрацю між установами.

Сторони обговорили подальші кроки взаємодії щодо психолого-просвітницької роботи з працівниками СІЗО, а також з особами, які в силу життєвих обставин, опинилися в місцях позбавлення волі, підвищення рівня професійної компетентності персоналу СІЗО, здійснення обміну інформацією, із залученням викладачів-психологів, організацію спільних заходів.

Співпраця з ДУ «Рівненський слідчий ізолятор» дає можливість викладачам психолого-природничого факультету проводити практичні заняття на базі установи, демонструвати окремі аспекти професійної діяльності психологів здобувачам вищої освіти.