На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вже втретє було проведено конкурс «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?» задля реалізації задекларованих законодавчих норм про академічну доброчесність у закладах вищої освіти, посилення дієвості політики, стандартів та процедури дотримання академічної доброчесності.

Рівненський державний гуманітарний університет вже вдруге представляла здобувачка наукового ступеня PhD спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Голя Галина (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Бричок Світлана Борисівна).

Відеопрезентація Галини Голя засвідчила високий рівень її обізнаності у проблематиці академічної доброчесності. Здобувачка презентувала досвід просвітницької діяльності щодо сприяння академічної доброчесності серед здобувачів освіти Луцького педагогічного коледжу.

Щиро вітаємо Галину Голя та її наукового керівника С. Б. Бричок з перемогою у конкурсі й бажаємо подальших звершень!

Дякуємо Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини за актуальну ініціативу й проведення цікавого конкурсу!