Педагогічні принципи видатного німецького композитора, музиканта-педагога Карла Орфа, автора концепції розвитку творчої особистості засобами елементарного музикування та комплексної музично-художньої діяльності, давно знайшли визнання у міжнародній музичній освіті. Спільноти Орф-педагогів організовані у багатьох країнах, у тому числі – в Україні. Німецька Рада директорів Фонду Карла Орфа є ініціатором проведення міжнародних творчих колаборативних Орф-проєктів та Орф-челенджів.

Цьогоріч студенти на випускники спеціальності 014 Середня освіта знову брали участь у творчому проєкті ORFF® International Collaborative Project, який був присвячений представленню національних забавок, пісень і танців (Speech and Dance Short Cuts).

Нашим внеском до проєкту стала українська коломийка:

«Коломийки, коломийки в’язанку з них в’яжем.

Як попросять заспівати, ми ся не відкажем.

Як станемо коломийки співати співати.

Ти зрадієш, засмієшся, станеш танцювати.»

Вона прозвучала у виконанні студентів Марії Міщурак, Вікторії Кулик, Вікторії Наумець, Каріни Ващук, Каріни Мохначук, Лева Єагорова, Денис Олелі під керівництвом Оксани Крусь, доцента кафедри історії, теорії музикик та методики музичного виховання РДГУ, та випускників муз-педу - вчителів музичного мистецтва Маргарити Бружинської, Лариси Тивончук, Ірини Папутіної, музичного керівника ЗДО Серафими Оліфірук, доцента РДГУ Оксани Гумінської.

Приємно бачити творчі здобутки нашої молоді та її наставників, професійну взаємодію наших випускників, відчувати себе частиною світової спільноти музикантів-педагогів.