19 травня 2023 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбувся у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації КУПЧАК Світлани Богданівни тему «Формування готовності майбутніх учителів початкової школи до застосування проєктної технології у професійній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник – ГРИЦАЙ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання, професор кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету.

Голова ради:

Войтович Оксана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри екології, географії та туризму, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Сяська Інна Олексіївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної терапії, Рівненський державний гуманітарний університет;

Боровець Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти, Рівненський державний гуманітарний університет..

Опоненти:

Комар Ольга Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

Красовська Ольга Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет».