22 березня в Рівненському державному гуманітарному університеті відбувся СТЕНДАП! який було проведено в рамках благодійного туру університетами України.

Щоб насолодитись жартами улюблених коміків та круто провести час, зібрались більше ніж 100 студентів

Виступали:

• Раміль Янгулов – стендап-комік. Учасник проекту "Розсміши коміка" на "1+1". Шеф-редактор StandUp Lift резидент проектів LakLabel та Stand Up Art House Kyiv.
  • Олег Грюндік - комік, імпровізатор, співзасновник "Вільний Стендап" у Львові. Резидент Stand Up Art House Kyiv та LakLabel.
  • Слава Богу Володя - учасник та тричі переможець шоу «Розсміши коміка». Засновник «Rivne City Stand Up».

Безмежно вдячні партнерам: ГС «Українській Студентській Лізі», «Stand Up Art House Kyiv» та психолого-природничому факультету за підтримку і допомогу в проведенні івенту.

Ми зібрали 6650 грн. На ці кошти ми закупимо турнікети та термопокривала для 44-тої механізованої бригади (в якій перебуває брат нашої студентики, що звернулась до нас із цим проханням).