У спорткомплексі НУВГП 8 березня поточного року стартувала Першість серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти Рівненської області 2023 року.

У програму Першості входять 8 дисциплін  - баскетбол 3х3 (чоловіки та жінки), волейбол  (чоловіки та жінки), міні-футбол (чоловіки), настільний теніс (жінки), баскетбол  (чоловіки та жінки).

Першим видом, який дав стар Першості став баскетбол 3х3.  Команда чоловіків (Артем Гаврилюк, Владислав Борійчук, Дмитро Косарєв, Андрій Подолянко) виборола бронзові нагороди.

За крок від срібних нагород зупинилися наші дівчата, які в овертаймі поступилися студенткам з НУВГП, і у підсумку повторили результат чоловіків - ІІІ місце (Остапчук Вікторія, Мислінчук Ірина, Трофимчук Вікторія, Данилюк Христина).

Щиро вітаємо команди та бажаємо успішного виступу у змаганнях з класичного баскетболу.

Окрім цього, варто зазначити, що наступним видом Першості будуть змагання з міні-футболу, які відбудуться 14 березня на базі спорткомплексу НУВГП, початок об 11.00 годині, прийди та підтримай хлопців!