.
Гранти Роберта Гіффорда отримали студенти Інституту мистецтв РДГУ від громадської організації «Клуб РОТАРІ міста Рівне». Фінансову підтримку благодійники надали переможцям Конкурсу студентських науково-творчих проектів. Обдарована молодь, яка здобуває професійну музичну освіту, в цьому навчальному році проявила свої таланти в різних напрямах мистецької діяльності: музичне виконавство, віршування і написання пісень, робота з рукописами композиторів та упорядкування нотних збірок.
.

Презентація студентських конкурсних робіт відбулася 1 червня 2017 р. на відкритому засіданні «Клубу РОТАРІ м. Рівне». Номінанти поділились своїми оригінальними ідеями, які, завдячуючи ротарійцям, реалізуються:

• Студійний запис пісні у виконанні вокального ансамблю «Liberty» у складі студентів Лади Кирилюк, Антона Сульжука, Анни Гаркавої, Павла Мищука, Антоніни Матвійчук (керівник проекту – А.Я. Бондарчук, канд. пед. наук, доцент кафедри пісенно-хорової практики та постановки голосу РДГУ)
  • Збірка пісень Христини Панасюк «Сили добра», укладена студенткою Яною Смик (керівний проекту – О.О. Гумінська, канд.пед.наук, доцент кафедри історії, теорії музики та методики музичного виховання РДГУ)
  • Репертуарна збірка «Вісім новелет для квартету дерев’яних духових інструментів» (партитура та голоси) Михайла Вериківського, підготовлена до друку на основі архівного матеріалу студентами Олесею Островською та Романом Романюком (керівний проекту – Т.Ю. Прокопович, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії, теорії музики та методики музичного виховання РДГУ.
  • Збірка поезій студентки Олени Меленчук «Кришталева мрія» (керівний проекту – О.О. Гумінська, канд.пед.наук, доцент кафедри історії, теорії музики та методики музичного виховання РДГУ)

Співпраця Інституту мистецтв РДГУ і «Клубу РОТАРІ м. Рівне» дає можливість студентам втілювати перспективні проекти.

gr_1
gr_2