Наш Університет отримав безкоштовний доступ до Coursera for Campus Basic із максимум 500 студентських ліцензій.

Також кожен студент і викладач матиме необмежений доступ до всіх керованих проектів, включених до каталогу Coursera for Campus Basic. Керовані проекти – це практичні проекти під керівництвом експертів, де студенти і викладачі швидко отримують готові до роботи навички (загалом нами активовано 290 різних навичок) у категоріях:

  • Грамотність– базові навики в певній галузі. Наприклад, набори SkillSet на основі кваліфікації в області науки або даних допомагають працювати з додатками, приймати рішення на основі даних, а також надають можливість ефективно взаємодіяти з командами під час роботи з даними.
  • Перепідготовка– призначені для перепідготовки фахівців з метою набуття вживаних професій – наприклад, від початківців з обробки даних до інженерів з кібербезпеки. Навчання має в першу чергу практичну спрямованість і основується на матеріалах і підходах світового рівня.
  • Підвищення кваліфікації фахівців за допомогою наборів SkillSet, які допоможуть досягти високого рівня своєї майстерності, зосередити увагу на ключових навиках та глибокому навчанні хмарних технологій із сертифікацією за GCP та біостатистикою.

Перевірили – все працює! Також можна оновити Ваші здобутки при проходженні дистанційних курсів та завершити їх, якщо Ви не встигли зробити це раніше. Курсів від російських університетів уже немає! Маємо можливість удосконалити фахову англійську!

Посилання для приєднання https://coursera.org/share/41748f1691f5fea1cbfcbfba67fa1685.

Back to top