Основним питанням зібрання став звіт ректора РДГУ професора Постоловського Руслана Михайловича за 2021 рік, щодо виконання умов контракту. У своїй доповіді ректор закцентував увагу на досягненнях університету, зокрема у 2021 році робочими групами, навчально-методичними комісіями, навчально-методичними радами розроблено та введено в дію 75 освітніх програм для другого магістерського рівня. Окрім того, з 1 вересня 2021 року випускові кафедри та деканати успішно пройшли акредитацію п’яти освітніх програм. Ознайомитися з детальним звітом Руслана Михайловича можна буде на сайті університету.

Проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи РДГУ Пелех Юрій Володимирович у своєму виступі додав до звіту ректора про успіхи міжнародної співпраці університету та висловив впевненість, що  кількість іноземних студентів  в РДГУ лише збільшуватиметься.

Окрім того відповідальний секретар приймальної комісії РДГУ доцент Левчук Василь Васильович доповнив виступи інформацією, щодо роботи приймальної комісії у 2021 році та закликав присутніх відповідальніше ставитися до профорієнтаційної роботи як з абітурієнтами рівня бакалавр, так і магістратури.

Наостанок декан факультету факультет історії політології та міжнародних відносин РДГУ Шеретюк Валерій Миколайович наголосив на необхідності посилення підготовки студентів до ЄВІ з іноземної мови.

Під час засідання не обійшлося і без вручень нагород. Так представники Мізоцької територіальної громади доцент кафедри всесвітньої історії Михальчук Роман Юрійович та старший викладач кафедри народних інструментів Інституту мистецтв Фіськов Геннадій Миколайович вручили Руслану  Михайловичу диплом почесного громадянина селища Мізоч.

Окрім того, ректор РДГУ вручив атестат про присвоєння вченого звання доцента викладачу кафедри професійної освіти, трудового навчання і технологій - Шурин Олені Іванівні.

На завершення ректор РДГУ привітав колектив з Новим роком та Різдвом Христовим та побажав,  щоб ці традиційні, добрі, світлі для нашого народу свята усі зустріли у радісній та теплій атмосфері та щоб у наших домівках панували злагода та добробут!