07.10.2021 р. на футбольному майданчику РДГУ відбулися традиційні змагання з міні футболу на Кубок декана факультету історії, політології та міжнародних відносин. До складу команд відповідно до Положення включалися як студенти, так і викладачі факультету. У безкомпромісній боротьбі у фіналі зустрілися команди “Яструби” та “Шторм”. Основний час закінчився з рахунком – 3 : 3. Лише після серії пенальті визначився переможець – Кубок декана у команди “Яструбів”. Вітаємо ! Змагання були організовані кафедрою теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ та деканом факультету Шеретюком Валерієм Миколаєвичем. Змагання обслуговували студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” на чолі з головним суддею – студентом 3 курсу Тарасом Демчуком.