Перший четвер місяця, згідно традиції, о 18 годині спільно з духовенством, офіцерами управління оперативного командування Захід та військовими, структурними підрозділами Рівненського гарнізону, ветеранами,  військовим духовним оркестром, владою міста , родинами загиблих захисників  ми  вшановуємо пам'ять Героїв які віддали своє життя за  незалежну Україну. Мета духовного заходу — згуртувати громадськість довкола пам'яті захисників, які віддали життя захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, та укотре нагадати суспільству правду про російську агресію, долучити до вшанування пам'яті широке коло мешканців міста. Панахида — це маленька частка нашої глибокої вдячності й пам’яті, та прояв  поваги та шани до сімей полеглих захисників.
Після заупокійної літії, яку проводив військовий капелан отець Тарас Климович, військові, студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин РДГУ поклали квіти біля стелли з портретами, і подарувати квіти в знак поваги матерям і дружинам захисників учасників бойових дій.