Щорічно на початку жовтня у світі вшановують працівників сфери освіти. Урочисті заходи й щирі вітання з нагоди Дня вчителя в Україні також стали традиційними.

Зараз під впливом глобальних викликів у нашій державі почали по-новому осмислювати професію педагога й усвідомлювати величезну роль навчальних закладів у вихованні молодого покоління. Зі свого боку ми відгукуємося на потреби суспільства постійною самоосвітою, демонструємо відкритість до змін і толерантність.

Високодостойне товариство! День вчителя – це свято тих, хто обрав свій професійний шлях за покликом серця та слугує для загалу прикладом мудрості й витримки, людяності й високої особистої культури.

Тож прийміть мої щирі вітання з нагоди свята! Зичу кожному з нас здоров’я, достатку та плідної праці, а нашій університетській родині – процвітання!

Ректор Рівненського державного
гуманітарного університету,
заслужений діяч науки і техніки України,
професор