З 13.09.2021 по 17.09.2021 на філологічному факультеті РДГУ перебував професор Технічного університету будівництва в м. Бухарест та Віденського університету, доктор Sorin Gadeanu.

У рамках офіційного візиту відбулися робочі зустрічі з керівництвом Рівненського державного гуманітарного університету, керівництвом  факультету, професорсько-викладацьким складом і студентами.

У перші дні проходив майстер-класу на тему «Творче письмо», обговорювали емоції на уроках німецької мови.  Крім того, було підкреслено важливість мелодії речення, інтонації та наголосу речення під час вивчення німецької мови.  Друга частина семінару була присвячена компонентам успішного навчання.

Семінар орієнтований на всіх студентів, які люблять викладати слова та думки на папері, незалежно від рівня їхнього досвіду як письменника.  Мовленнєві блоки руйнувалися за допомогою ігрових та творчих вправ.  На семінарі панувала дружня атмосфера, без стресу та страху.