Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова Національної академії наук У країни спільно з Київським академічним університетом та іншими установами НАН України оголошує набір студентів для участі в Боголюбовській програмі стажування в рамках реалізації положень про академічну мобільність, затверджених Кабінетом Міністрів України від 12 серпня 2015р. №579. Студенти, які візьмуть участь в програмі стажування, матимуть змогу познайомитися з науковою діяльністю інститутів, обраних ними для проходження стажування, спільно з провідними науковцями цих інститутів долучитися до наукових досліджень і набути нових знань і практичних навичок в галузі фізики, математики і комп'ютерних наук, що суттєво посилить професійні якості майбутніх випускників університету.

Про умови конкурсу можна дізнатися на сайті https://baip.kau.edu.ua/ та в оголошенні (наведено в додатку). Для детальнішого ознайомлення з діяльністю нашої установи і налагодження творчої комунікації між студентами та викладачами університету буде організовано онлайн семінар за участі провідних вчених інституту.

Про стажування студентів за програмою академічної, мобільності (PDF)