відбулася 31 травня 2021 р на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за підтримки Національної ради жінок в Україні. Співорганізатори конференції: Інститут проблем виховання НАПН України, кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету та кафедра соціальної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі ступеня PhD взяли участь у роботі конференції і з великим зацікавленням прослухали доповіді: К. Б. Левченко – урядової уповноваженої з питань політики гендерної рівності, заступниці голови Комісії з питань гендерної рівності Ради Європи; Магди де Мейер – Генерального Секретаря Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок (Бельгія); Марти Кічоровської-Кебало – PhD з антропології, CUNY Graduate Center, New York City (США); Л. Порохняк-Гановської – д. м. н., професорки, голови Національної Ради Жінок України; О. О. Кравченко – д. п. н., професорки, декана факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини; О. І. Рассказової – д. п. н., професорки, завідувачки кафедри соціальної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії, експертки МОН України з антидискримінаційної експертизи освітнього контенту.

Дякуємо організаторам і учасникам за можливість отримати нові знання й мотивацію для реалізації подальших науково-дослідних та практико-орієнтованих ініціатив.