В рамках проведення тематичних заходів до святкування та відзначення 500-річчя Реформації в Україні (відповідно до Указу президента № 357/2016) до  РДГУ завітав американський науковець та дослідник Маркус Джоуб – доктор наук,  професор Університету Маямі, який впродовж останніх 25 років надавав консалтингові, навчальні послуги компаніям General Electric, Proctor and Gamble, NASA-Lewis Research Center, Westinghouse.

Сьогодні 9 березня був організований масштабний освітньо-виховний проект для студентів РДГУ під назвою “Реформація та її вплив на Європу та Західний світ”, під час якого пізнавальну та інформативну лекцію читав Маркус Джоуб. Окремо слід відзначити плідну та жваву дискусіюта неформальне спілкування зі студентами, які задали чимало цікавих питань американському професору.