13-17 лютого 2017 року у м. Києві проходив пітчинг проектів соціальної дії від Британської Ради в Україні. Факультет іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету під керівництвом проф. Ніколайчук Г.І. не залишився осторонь.  З 86 проектів до пітчингу пройшло 35, із них 14 проектів отримало фінансування від Британської Ради на втілення.  Протягом 4-х днів представники, чиї 35 проекти пройшли до пітчингу, навчалися основам проектного менедженту та вдосконалювали свої проекти. Студентка факультету іноземної філології РДГУ Юлія Воронкевич представила проект “Active Students’ Space” – облаштування простору для студентства та отримала перемогу. Варто відзначити, що у створенні проекту допомагали викладачі факультету іноземної філології – Білоус Т.М., Константінова О. В. та Пелех Л. Р.