9 лютого 2021р. за ініціативи МОН України та підтримки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана відбувся віртуальний майстер-клас, присвячений Всесвітньому рейтингові університетів, де Рівненський державний гуманітарний університет представляла старший інспектор Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами Кінащук Анастасія Володимирівна.

У віртуальному майстер-класі взяли участь представники таких університетів з України, як-от: Київський політехнічний інститут, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Житомирський державний гуманітарний університет ім. І.Я. Франка, Уманський державний педагогічний університет Павла Тичини, Національний університет "Острозька академія", Університет банківської справи, Харківський національний університет будівництва та архітектури, Національний авіаційний університет.

Спікерами англомовного майстер-класу були пан Duncan Ross (Chief Data Officer) та пані Lachyn Italmazova (Regional Director), які презентували основні аспекти, якими повинні керуватися університети для того, щоби потрапити до Всесвітнього рейтингу університетів. Серед основних показників було відзначено:

• якість наукових досліджень, їхнє місце у світовій науці та активне просування результатів таких досліджень у ЗМІ та інших джерелах інформації;
  • кількість публікацій науковців (більше 1000 щороку) та кількість спільних публікацій із закордонними вченими;
  • кількість аспірантів та докторантів в університеті;
  • щорічний дохід та інфраструктура університету;
  • розвиток мережі колаборацій університету;
  • рівень викладання в університеті;
  • залучення талантів з усього світу серед викладачів та студентів для викладання та навчання в університеті;
  • диверсифікація міжнародних партнерів;
  • реклама університету у міжнародних виданнях та всередині країни;
  • створення модернізованого та оптимізованого сайту, що спрямований на конкретну цільову аудиторію.
    Швидке та високе досягнення цих показників можливе за підтримки компанії "TimesHighEducation", яка комерційно та на замовлення університету здійснює весь необхідний спектр аналітичних робіт та значно покращує рейтинг ЗВО серед інших у світі.

Сьогодні 10 університетів з України вже долучилися до Всесвітнього рейтингу, передовими з яких є Національний університет "Львівська політехніка" та Сумський державний університет.

Бажаємо усім університетам-учасникам віртуального майстер-класу підвищити свої показники до вимог Всесвітнього рейтингу університетів!

Пан Duncan Ross (Chief Data Officer)

Учасники майстер-класу

Матеріали майстер-класу

Лекція пана Duncan Ross (Chief Data Officer)