Відповідно до партнерських домовленостей у рамках міжнародного співробітництва  між РДГУ та УМК,
Університет Міколая Коперника в Торуні пропонує викладачам РДГУ написання проектів  для участі у Програмі УМК  "Ініціатива досконалості - Дослідницький університет".
Метою конкурсу є інтернаціоналізація наукових досліджень та викладання, що проводяться в УМК шляхом здійснення короткострокових візитів видатних учених
з-за кордону.
У конкурсі можуть брати участь усі особи, які працюють (навчаються) в РДГУ на посадах аспіранта (докторанта), асистента, викладача, старшого викладача, доцента, професора.
Тривалість наукових стажувань становить від двох до чотирьох тижнів і фінансується польською стороною.
Бюджет візиту включає витрати на проїзд та проживання, розраховані як фіксована ставка суми залежно від відстані між Торунем або Бидгощем відповідно та місцем проживання Заявника.
Термін подання документів: до 7 грудня 2020року.
За детальною інформацію просимо звертатися до ЦМВ за телефоном +38068 959 88 76 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.