Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» на виконання розпорядження ректора від 16 березня 2020 року №11-01-03 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації на період карантину університет обмежує прийом всіх громадян.

З 23 березня 2020 року для сторонніх осіб доступ до будівель Рівненського державного гуманітарного університету (всі навчальні корпуси та гуртожитки) тимчасово обмежено.

На час дії карантину прийом вхідної кореспонденції здійснюється через засоби поштового, електронного та телефонного зв’язку. Рекомендуємо для зворотного зв’язку залишати свій контактний номер телефону, поштову та електронну адресу.

Керівництво університету наголошує на необхідності максимальної мінімізації особистої комунікації працівників в процесі виконання посадових обов’язків та налагодження співпраці між останніми за допомогою електронних засобів.

Поштова адреса університету: вул. Степана Бандери, 12, м. Рівне, 33028

Телефони для інформації:
- (0362) 63-42-24;  (0362) 63-59-52

Детальна контактна інформація розміщена на офіційному сайті РДГУ за посиланням: http://www.rshu.edu.ua/kontaktna-informatsiia