31 січня 2020р. відбулося святкове вручення дипломів освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей:

• 073 Менеджмент
  • 051 Економіка
  • 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

В цьому році 26 здобувачів денної форми навчання отримали дипломи магістра,  з них 11 дипломів з відзнакою та 19 здобувачів заочної форми навчання, з них 7 дипломів з відзнакою.

Колектив факультету документальних комунікацій та менеджменту щиро бажає творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою щоразу нові цілі та досягати їх.

Ми впевнені, що ви станете професіоналами своєї справи, адже вбачаємо за вами великий потенціал та перспективи. Ви – майбутнє України.

Нехай здобута вища освіта стане для Вас зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту!

Бажаємо подальших успіхів!

З найкращими побажаннями