26 листопада відбулася зустріч представників ІТ-компаній Рівного зі студентами Рівненського державного гуманітарного університету, які здобувають освіту за ІТ-спеціальностями та спеціалізаціями: Інженерія програмного забезпечення; Професійна освіта (Цифрові технології); Комп’ютерні науки; Прикладна математика; Середня освіта (Інформатика); Початкова освіта та інформатика; Трудове навчання та технології; Фізика та інформатика.

«День кар’єри в ІТ» став одним із перших кроків реалізації підписаного із Громадською спілкою «Рівне ІТ Кластер» Меморандуму щодо ефективної взаємодії Рівненського державного гуманітарного університету та ІТ-організаціями Рівного у науково-дослідній та навчально-методичній діяльності, розробленні сучасних освітніх програм, навчальних планів, сертифікованих курсів, покращенні якості підготовки фахівців і спільного вирішення виробничих завдань ІТ-галузі.

Серед присутніх найуспішніші ІТ-компанії Рівного: SoftServe, SoftGroup, Mindy Teams, Zagrava Games, MVCOM, Honeycomb Software, Реноме-Смарт, KTC, освітні компанії Beetroot Academy та ITStep ШАГ.

Смачним спонсором заходу стала компанія, яка ефективно використовує автоматизацію бізнес процесів – «Рум'янець». Медіапартнер нашого заходу - Радіо ТРЕК - 106,4 FM .

Ключові запитання організованої зустрічі були такі:

• Що варто робити сьогодні, аби бути успішним вже завтра?
  • Які є правила успішної комунікації з роботодавцем?
  • Як зробити успішну кар’єру у сфері ІТ?

Перед нашими студентами виступили запрошені гості та партнери Рівненського державного гуманітарного університету:

Андрій Хмельник – представник Громадської спілки «Рівне ІТ Кластер»; керівник проектів SoftServe;

Неля Вербицька – менеджер з персоналу ПрАТ «РЕНОМЕ»;

Вікторія Кузнєцова – директор Mindy Teams;

Оксана Зигалова – заступник директора Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з методичної роботи;

Олександр Шах – DevOps-інженер компанії SoftGroup.

Від організаторів виступили:

Олександра Романовська – помічник ректора Рівненського державного гуманітарного університету;

Олександр Дейнега – проректор з наукової роботи Рівненського державного гуманітарного університету;

Микола Шахрайчук – декан факультету математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету.

Студенти уважно дослухались до доповідачів, а після цього обговорювали можливості працевлаштування в ІТ-компаніях, представники яких продовжили спілкування після вітальної частини.

Після цього представники ІТ-компаній взяли участь у розширеному засіданні інформатичних кафедр факультету математики та інформатики та обговорили можливості співпраці з підготовки висококваліфікованих фахівців з ІТ-спеціальностей у Рівненському державному гуманітарному університеті.

Ще раз дякуємо усім партнерам, гостям, студентам та ректорату університету!!!

Успішного всім працевлаштування!!!