16 жовтня на спортивному майданчику відбулося традиційне спортивно-розважальне свято «Козацькі забави», присвячене Дню захисника України, святій Покрові Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва. Участь у забавах прийняло чотири команди, які були укомплектовані студентами педагогічного факультету спеціальностей «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт». Команди змагалися у семи випробуваннях за результатами яких другий рік поспіль не було рівних студентам другого курсу (група Ф-21), на другій сходинці опинилися студенти першого курсу «Україна» (група Ф-11), на третю сходинку п’єдесталу піднялися «Запорожці» (група Т-11) і за крок від нагород залишилися «Гладіатори» (група Ф-31).

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів, а також солодкими призами. Даний захід відбувся із за ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри ТПФКіС та студентів-магістрів.